Фінінспектори виявили втрат на суму 580,0 тис. грн у відділі освіти, молоді та спорту Красилівської РДА

Фахівці структурного підрозділу Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області – Красилівської об’єднаної держфінінспекції – провели ревізію відділу освіти, молоді та спорту Красилівської РДА, де виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 580,0 тис гривень.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Зокрема, незаконно нараховано та виплачено заробітну плату працівникам на суму 30,3 тис гривень та зайво сплачено 229,6 тис. гривень єдиного соціального внеску.

Крім цього, використовувалася орендарями площа більша ніж передбачена договорами оренди та установою здійснено за бюджетні кошти оплату вартості спожитих орендарями комунальних послуг на загальну суму 107,0 тис гривень. А також, зайво сплачено комунальні послуги, внаслідок завищення показників лічильників на загальну суму 34,0 тис. грн.

Встановлено факт незаконного списання основних засобів (шкільна техніка) установою без рішення районної ради залишковою вартістю 72,1 тис. грн.

а допущені порушення фінансової дисципліни на 9-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення та поінформовано правоохоронні органи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.