За 9 місяців на Хмельниччині створено 958 підприємств, ліквідовано – 385

За січень–вересень 2015р. взято на облік в Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України взято 958 підприємств та організацій Хмельницької області.

Про це повідмоляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, найбільша кількість суб’єктів створена в Хмельницькому (понад половину від усіх заснованих), за видами діяльності – в сфері надання інших видів послуг і адміністративного та допоміжного обслуговування (по 22% від усіх заснованих), у сфері оптової та роздрібної торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (12%), а також у сфері сільського, лісового та рибного господарства (11%).

Із створених за цей період юридичних осіб майже третину становили господарські товариства, 28% – об’єднання громадян, 14% – приватні підприємства.

Разом з тим, за січень–вересень поточного року ліквідовано 385 суб’єктів, з них більше половини – у Хмельницькому (більше половини від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих 58% становили приватні підприємства та господарські товариства.

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 775 іноземних засновників із 63 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю іноземних засновників з Російської Федерації – 14%, Кіпру – 13% та Польщі – 10%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.