Відкритий лист рухівця і громадських діячів на підтримку Лукашука

Вельмишановні хмельничани!

Йдуть вибори. В кожного з нас є свої мрії, надії, амбіції, а в окремих випадках, байдужість викликана багаторічними обіцянками та політичною тріскотнею.

Головне питання: «Хто буде міським головою? Як далі розвиватиметься місто, що носить ім’я славного сина українського народу Богдана Хмельницького».

Мир і процвітання, чесна та професійна влада – з іншої сторони тіньові схеми, нехтування самими простими інтересами хмельничан. І знову нас життя ставить перед вибором. Вибором в період війни, девальвації гривні та духовних цінностей.

Невже ми такі багаті, щоб на тури розтягували період безвладдя і марнотрацтва, топтатися на місті замість єдності громади перед викликом сьогодення.

Соціологічні опитування і наше бачення показують – впевнено лідирує справжній патріот, досвідчений господарник, народний депутат України попередніх 4-х скликань, засновник благодійного фонду «Святого Володимира» Олег Лукашук.

Безумовно, в кожного з претендентів на посаду міського голови є свій позитив, але жорсткі життєві реалії вимагають чіткості позиції, правильного вибору, потужнього результату.

Вибір у першому турі – це можливо. Слово за вами, наші мудрі і дорогі Хмельничани.

Слава Україні!

 

Виконуючий обов’язки голови Громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації Алім Міщук

Голова Хмельницької організації Народного Руху України

Ігор Клюс

Генеральний осавул Українського козацтва генерал-осавул

Юрій Добровольський

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.