Управління юстиції визнало свою помилку, надавши неправдиві відомомсті про кандидата в мери Посітка

2 жовтня на адресу ТВК надійшов лист від Кам’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції у якому повідомляється, що у «Відомостях щодо зареєстрованих у встановленому порядку місцевих політичних партій по місту Кам’янець-Подільському та Кам’янець-Подільському районі містять помилку, невірно вказано прізвище, ім’я та по батькові голови міської організації ВО «Свобода».

Про це повідомляє Громадське телебачення Поділля.

12079843_1024127560964844_3480393519875007015_o-745x1024

Відтак, міськрайонне управління юстиції, за підписом начальника Станіслава Ноля, визнало, що очільником міського осередку є саме Михайло Посітко, а не Юрій Яриновський.

Нагадаємо, 1 жовтня МВК не допустила представників ВО «Свобода» до виборів у міську раду, а також кандидатуру Посітка на пост міського голови.

Виходячи з цього, «свободівці» оскаржили в суді постанови ТВК про відмову в реєстрації в Хмельницький окружний адміністративний суд.

Також ними було подано заяву до міліції з проханням внести відомості до «Єдиного реєстру досудових розслідувань» та розпочати розслідування по факту службового підроблення, вчиненого службовими особами Кам’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.