В Кам’янці-Подільському вслід за “Батьківщиною” “Свободу” не пустили на вибори

1 жовтня ввечері на засіданні Кам’янець-Подільської міської виборчої комісії вирішено повністю не реєструвати список Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Член МВК Олег Підскоцький зачитав проект постанови, де вказувалось на те, що згідно наданих даних Кам’янець-Подільським міськрайонним управлінням юстицію головою міського осередку ВО «Свобода» значиться Юрій Яриновський, а не Михайло Посітко, який підписував всю документацію. Документи з юстиції подані станом на 21 вересня  цього року. Нагадаємо, що Юрій Яриновський, депутат міської ради від «Свободи», раніше дійсно очолював партосередок.

На думку комісії, «документи не відповідають дійсності , тому вони вважаються не дійсними». За те, щоб не реєструвати виборчий список ВО «Свобода» проголосували 12 членів виборчої комісії, 2 – утримались.

По аналогічній причині не змагатиметься мерське крісло Михайло Посітко. Його документи теж забракували в ТВК.

В коментарі «Незалежному громадському порталу» пан Посітко повідомив, що партія оскаржуватиме рішення МВК у судовому порядку. За його словами, зміна голови партії відбулась ще восени минулого року. Всі необхідні документи подані до міськрайонного управління юстицію. Також інформація про те, що Михайло Посітко є головою міської організації підтверджується витягом з ЄДР.

1

2

Нагадаємо, що в Кам’янці-Подільському з виборчих перегонів також зняли ВО «Батьківщину» та «Українську партію честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю» за неправильно заповнені автобіографії.

Сьогодні ж, окрім «Свободи», відмовили в реєстрації кандидату від «Народної партії» (відсутні відомості, що обов’язково повинні бути зазначені в автобіографії) та двом кандидатам від «Нашого краю»(повністю відсутні документи).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.