Герега привітав освітян з професійним святом

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ,  ДОРОГІ ДРУЗІ – ТВОРЦІ ДОБРОГО, РОЗУМНОГО, ВІЧНОГО!

Коли я думаю про високе покликання вчителя, завжди згадую слова великого Тараса Шевченка: «раз добром нагріте серце – вік не прохолоне». Я зичу, аби зігріті вашим щедрим теплом вихованці зростали справжніми патріотами, щоб рясно сходили зерна добра,  засіяні вами у їхні відкриті душі.

Спасибі за ваше терпіння, за те, що за будь-яких обставин і умов залишаєтесь вірними своєму обов’язку і передаєте своїм підопічним грунтовні знання, навчаєте їх бути людьми у цьому досить непростому світі, займати активну життєву позицію і любити свою рідну землю, свою Україну.

Команда партії  «За конкретні справи», яку очолюю, бачить освітню галузь в пріоритеті своєї роботи і завжди буде відстоювати ваші інтереси. Вже багато зроблено по всїй області для покращення умов вашої праці. Ще багато задумів і роботи попереду.

Вітаю вас зі святом – святом скромних, але дуже достойних людей. Ваш труд гідний поваги. Ваша праця і внесок в суспільство – неоціненні.

Зичу  здоров’я, гарного настрою, добрих починань. Впевнений,  разом ми піднімемо престиж вчительської професії та піднесемо освітню галузь в цілому на новий якісний рівень. Зі святом!

З повагою,  народний  депутат  України Олександр ГЕРЕГА   і команда політичної партії  «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.