Проект з реконструкції спортивного комплексу “Поділля” переміг у конкурсі інвестиційних програм

У Хмельницькому триває реалізація інвестиційного проекту “Реконструкція легкоатлетичного ядра на спортивному комплексі “Поділля” ДЮСШ №1 на вул. Проскурівській, 81 в місті Хмельницькому”.

Як повідомляє прес-служба міської ради, цей проект переміг у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2015 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку. У 2015 році на реконструкцію спортивного комплексу з державного фонду регіонального розвитку виділено 3,5 млн. грн. та з міського бюджету 392 тис. грн, відповідно.

Реалізація проекту передбачає завершення робіт з реконструкції легкоатлетичного ядра на СК “Поділля”. Також планують влаштувати влаштування синтетичне покриття, придбати інвентар та устаткування, що створить умови для навчально-тренувального процесу спортсменів та організацію змагань з легкої атлетики міського та обласного рівнів, збільшиться кількість дітей та підлітків, які регулярно займатимуться легкою атлетикою, з’явиться можливість відкриття нових відділень в дитячо-юнацьких спортивних школах міста з легкої атлетики.

Як відомо, сьогодні Хмельницький – єдиний в Україні обласний центр, в якому немає легкоатлетичних бігових доріжок та секторів на центральному стадіоні області, які б відповідали сучасним спортивним та санітарно-гігієнічним вимогам.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.