Мером Красилова став юрист з ‘”Оболоні”

Мером Красилова виборці обрали висуванця БПП “Солідарність” Анатолія Жовтана.

Результати голосування оприлюднені на сайті ЦВК.

За пана Жовтана проголосувало 1740 красилівчан або 27,2%. Друге місце посів самовисуванець Віктор Розумний – 1606 голосів (25,1%). Третє місце в активі представника партії “За конкретні справи” Олега Білоуса – 977 голосів (15,2%).

Як відомо, до обрання Анатолій Жовтан працював на посаді начальника юридичного бюро ДП ПАТ “Оболонь Красилівське”.

Загалом, участь у перегонах на пост мера Красилова брало 8 кандидатів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Правильно сказати _ мером красилова стала в друге нілка островська. як ж обіймає три посади _ голова рда, міський голова
    , і недопечений керівник апарату ода…… а що далі?

  2. Выборы выборами,а в культуре хотят снять директора Белеванцева и поставить Стебло,потому что она договорилась ,до каких пор Иван Ярославович Вы будете идти по людям? Решили попортить всем жизнь уходя.Надо было ее забрать к себе раз она такая умница.Человек всю жизнь в культуре,а вы все тянули и тянули с назначением.Очень плохо,что рада имеет такие полномочия и не выносит эти вопросы на сессию,а она врывается в кабинет и говорит,что она договорилась.Да,она договорилась.

  3. Згадайте як він призначив директора художнього музею,на збори прийшов його заступник,колектив виступив проти,а він сказав,що все вирішено,от тепер і маємо.Її взяли для того,щоб в аренду віддати підвал під ресторан.В центрі міста за копійки,якби не телебачення Іван вже пив би там каву і задав фруктами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.