Кам’янець-Подільська МВК під час перерахунку почала бракувати бюлетені

Сьогодні Кам’янець-Подільська міська виборча комісія продовжила процес перерахунку голосів на шести проблемних дільницях. Якщо вчора уточнення та перерахунок двох дільниць проводилось в штатному режимі, то сьогодні під час перегляду бюлетенів з 342 дільниці члени ТВК знайшли проблеми.

Перша полягалає в тому, що виявилось на 11 бюлетенів більше, ніж видавалось дільничній комісії. Звідки вони взялись ще не встановлено. За попередньою інформацією, це була механічна помилка під час отримання бюлетенів ДВК, адже кількість виданих бюлетенів та відданих голосів за партії збігається. Тому, на думку багатьох членів комісії, приносити на дільницю 11 бюлетенів та не вкинути їх було не логічно.

Також на деяких бюлетенях не чітко видно печатку ДВК, тому встановити їх походження МВК не може.

Під час перерахунку голосів до Хмельницької обласної ради виявлено 47 бюлетенів, “як таких, що не підлягають врахуванню”.

Причина у всіх ідентична – нерозбірливий відтиск печатки. В дільничній комісії вважають, що на печатку просто сильно не натискали і тому вона не чітка.

Рішення по кожному випадку члени окружної комісії приймали окремо шляхом голосування. Наразі опрацьовано бюлетені лише до облради, ймовірніше всього така ж ситуація і в бюлетенях до міської ради та на посаду міського голови.

Секретар ДВК зізналася, що, коли втомилася штампувати, то її підмінив інший член комісії, хоча це не передбачено Законом.

“Попали під роздачу” практично всі партії. Зокрема, “БПП “Солідарність” втатила 9 голосів, ВО “Батьківщина” – 5, ВО “Свобода” – 10, “Об’єднання “Самопоміч” – 6 голосів виборців.

О 14:00 в ТВК оголошено технічну перерву. Після цього перерахунок продовжиться. Нагадаємо, що зараз розглядається лише друга з шести проблемних дільниць у Кам’янці-Подільському.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.