Славутський міськвиконком не зумів розіграти 27 млн. грн на реконструкцію під’їзних шляхів до місцевого парку

Славутський міськвиконком відмінив торги на реконструкцію під’їзних шляхів до індустріального (промислового) парку «Славута».

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Очікувана вартість закупівлі становила 27 млн. 402 тис. грн. На тендер заявилось 6 учасників: ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» (Київ) з пропозицією 20,1 млн. грн, ТОВ «Реалбуд-М» (Рівне) – 21,5 млн. грн, ТОВ «Трансзахід Логістик» (Рівне) – 21,9 млн. грн, ТОВ – фірма «Кортакоз» (Здолбунів) – 27,3 млн. грн, ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг» (Рівне) – 27 млн. грн, ВКФ «Урарту» (Житомирська область) – 21,6 млн. грн.

Натомість комітет з конкурсних торгів побачив невідповіності тендерному законодавству в п’яти учасників і не допустив їх до торгів.

Зокрема, ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» у технічній частині застосувало збільшені коефіцієнти на прибуток та адміністративні витрати, що не відповідає ДСТУ – Н Б Д.1.1-3:2013; ТОВ «Реалбуд-М» у п.14 локального кошторису №2-1-4 занизило обсяги робіт із влаштування асфальтобетонного покриття, що не відповідає технічному завданню Замовника; ТОВ «Трансзахід Логістик» у п.14 локального кошторису №2-1-4 занизило обсяги робіт із влаштування асфальтобетонного покриття, що не відповідає технічному завданню Замовника, а також відсутні локальні кошториси №7-1-5 перша черга та №7-1-2 третя черга; у технічній частині ТОВ – фірма «Кортакоз» закладено заготівельно-складські витрати на асфальтно-бетонну суміш, тоді як складування її не допускається відповідно до пункту 7.1 ДСТУ Б.В.2.7-119.

ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг» у технічній частині заклало заготівельно-складські витрати на асфальтно-бетонну суміш, тоді як складування її не допускається відповідно до пункту 7.1 ДСТУ Б.В.2.7-119, а також встановило коефіцієнт на адміністративні витрати в розмірі, що не відповідає ДСТУ – Н Б Д.1.1-3:2013.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.