ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Індекс публічності хмельницької влади: гірше, ніж торік. У Хмельницькому оприлюднили результати дослідження прозорості, відкритості та підзвітності муніципальних іституцій в їхній взаємодії з громадою. Публічність хмельницької влади на низькому рівні. До такого висновку дійшли «вимірювачі» індексу публічності. «Індекс становить 48% зі ста можливих, і це на 5% нижче від рівнея, який був у 2014 році.

Понизилася й публічність міського голови. Була 63%, стало на 9% менше. А ось публічність депутатів міської ради додала один відсоток – тепер 34%.

Проект дослідження вже другий рік поспіль реалізовується львівським представництвом «Громадянської мережі «Опора» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

На вибори до Хмельницької облради йдуть 15 партій. За мандати в Хмельницькій обласній раді змагатимуться партії «Об’єднання «Самопоміч», «За конкретні справи», «Батьківщина», Аграрна партія України, «Соціалісти», «Громадський рух «Народний контроль», «Нова держава», «Відродження», «Свобода», Радикальна партія Олега Ляшка, «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Опозиційний блок», «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», «Наш край» та партія «Конкретних справ».

Нагадаємо, нинішня обласна рада складається зі 104 депутатів. Рада нового скликання, яку обиратимемо 25 жовтня, налічуватиме 84 депутати.

Хмельницьким школярам вкотре обіцяють закупити підручники. Міністерство освіти та науки розпочало тендерні процедури із закупівлі та друку підручників для 4-х та 7-х класів. В цьому році 50% коштів на друк підручників для 4-7 класів були виділені за рахунок скорочення видатків на утримання апарату Кабінету Міністрів та депутатів Верховної Ради. Ще 50% повинні були виділити місцеві бюджети. Хмельницька облрада ці кошти знайшла, чекають тепер грошей від Кабміну.

У Хмельницькому з’явилася перша інформаційна дошка для туристів. Текст на дошці написаний одразу двома мовами – українською та англійською. Вона не надто кидається в очі, однак Ігор Байдак – найвідоміший екскурсовод міста, каже, що і туристи, і хмельничани на неї свою увагу таки звертають.

Ідею створення таких стендів черпали із європейського досвіду.
Це перша ластівка Хмельницького туристичного, однак не остання. Незабаром у середмісті мають з’являться не три, а понад десяток інформаційних стендів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.