У Кам’янці-Подільському комісія допустила до виборів 12 партій та 4 кандидатів на міського голову

Кам’янець-Подільська міська виборча комісія завершила процес реєстрації кандидатів в депутати від політичних сил та претендентів на посаду міського голови.

За 36 мандатів змагатимуться представники 12 політичних партій.

Виставили своїх кандидатів «Радикальна партія Олега Ляшка», «Блок Петра Порошенка “Солідарність» , «Рідне місто», «Громадський рух «Народний контроль», «Нова держава», «Опозиційний блок», «Аграрна партія України», «Наш край», «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», «Відродження»,  «Народна партія» та «За конкретні справи».

Три партії ТВК зняла з виборів: «Українську партію честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю»(проблеми з реєстрацією міського партійного осередку), ВО «Батьківщину» (за неправильне оформлення автобіографій), ВО «Свободу» (вважають голову міського осередку не легітимним).

Дві останні партії оскаржуватимуть своє зняття з виборчих перегонів у судовому порядку. Також відмовлено у реєстрації 2 кандидатам з «Опозиційного блоку», 3 – «За конкретні справи», 2 – «Наш край» та 1 від «Народної партії».

А ось позмагатися за крісло мера зголосилось лише 6 кандидатів, щоправда Олега Ткача та Михайла Посітко не допустили до виборів. Тому, стотисячний Кам’янець-Подільський обиратиме нового градоначальника міста з чотирьох осіб. Всі вони самовисуванці.

На другий термін планує переобратись діючий міський голова Михайло Сімашкевич. Завадити йому спробують депутат міської ради, з вересня 2014 року боєць батальйону «Донбас» та учасник АТО Сергій Акимович, приватний підприємець та скандальна громадська активістка Вікторія Кохановська(в 2014 році на позачергових виборах до Верховної Ради її підтримав 1,31% виборців) та приватний підприємець з села Зіньківці Олег Федоров.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.