Хмельницька область одержала менше 10% від запланованих коштів з держфонду регіонального розвитку

На кінець вересня Хмельницька область одержала менше 10% від запланованих коштів з державного фонду регіонального розвитку.

Про це в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу” повідомив перший заступник голови Хмельницької обласної ради Віктор Адамський.

“На 29 вересня із 125 млн. грн у Хмельницьку область поступило (з  державного фонду регіонального розвитку – НГП) лише 6 млн. 129 тис. грн. Передусім це кошти на ремонт другої черги Чернелівського водогону. Бюджетний рік ще не завершився, але проблема таки прослідковується”, – зазначив посадовець.

Як повідомляв НГП, 28 травня на сесії облради депутати Хмельницької обласної ради розподілили видатки на суму 124,1 млн. грн, що мають надійти за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

Ці гроші направлять у контексті реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2015-2017 року. Зокрема, визначено фінаснування 36 об’єктів, починаючи від ремонту водогонів і закінчуючи будівництвом та реконструкцією садків, лікарень і шкіл. Половину з цих проектів мають намір здати в експлуатацію цього року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.