Депутати Хмельниччини поділили 124 млн. грн, яких ще не одержала область

Депутати Хмельницької обласної ради розподілили видатки на суму 124,1 млн. грн, що мають надійти за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

Як повідомив доповідач, заступник голови ОДА Володимир Кальніченко, ці гроші направлять у контексті реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2015-2017 року. Зокрема, визначено фінаснування 36 об’єктів, починаючи від ремонту водогонів і закінчуючи будівництвом та реконструкцією садків, лікарень і шкіл. Половину з цих проектів мають намір здати в експлуатацію цього року.

Найбільш затратними вважаються: водогін від села Чернелівка Красилівського району до Хмельницького (будівництво другої черги) – 25 млн. грн; підсилення конструкцій та утеплення фасадів дев’яти поверхового будинку на вулиці Нігинське шосе, 1а – 7 млн. грн; будівництво палатного корпусу з дитячим відділенням та дитячою консультацією у Дунаївцях – 6 млн. грн; консервація, реставрація та пристосування пам’ятки архітектурного національного значення Башти Нової №7 у Кам’янці-Подільському – 5,6 млн. грн.

Як відомо, фонд регіонального розвитку у 2015 році передбачив для Хмельниччини 124 млн. грн. У 2016 році сума зросте до 176 млн. грн. Ці кошти направлятимуться на розвиток інфраструктур об’єднаних територіальних громад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. бедные люди в селах так ничего и не будут иметь! ети реформаторы Яцики и Павлишены заведут в ….

  2. 100 грн.на кожного жителя області – оце заживем..І взагалі скільки це било з комсомоло-ригівським минулим Колісніченко буде керувати в області?

  3. Все очень грустно!

  4. У Кальніченка немає комсомольського минулого, а у Колісніченко-ригівського.

  5. Пора вже їх міняти, бо вони нічого не міняють!!!

  6. Как это нет такого прошлого?Она комсомола, точно знаю,запрос на школу.Телевидение пострадало в который раз от не компетентності.

  7. а павлишина яра регіоналка, ну нічого сидить в офісі реформ, зараз регіоналів всіх до влади. тим більше їй все можна вона любовниця загороднього

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.