У Славуті учасники АТО вимагають пояснення комунальної газети, чому вона використала фото зі свастикою

Учасники Антитерористичної операції обурилися фотознімком до публікації «Для учасників АТО», яка вийшла у славутській газеті «Трудівник Полісся» №37 від 10.09.2015 р.

Як повідомляє сайт “Славута інфо”, на фото розмірами близько 3х3,5 см зображені військові на танках. При цьому на військовій техніці зображено свастику – елемент, який дуже подібний до рівнораменного хреста із загнутими раменами, що використовувався у символіці Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини, а також у державній символіці Німеччини 1939-1945 років.

Фото з газети "Трудівник Полісся"

Фото з газети “Трудівник Полісся”

“Безумовно, свастика стала сприйматися негативно у європейських країнах у зв’язку з використанням її нацистами. Вона стала неоголошеним символом уособлення жахливих мільйонних злочинів проти миру, людяності та людства. За таких умов, є неприпустимим використання свастики поряд з інформацією, яка стосується українських воїнів-учасників АТО, що самовіддано захищають свою Батьківщину та її народ”, – йдеться у заяві.

Депутат Славутської міської ради Роман Бачинський від імені учасників АТО просить відповідних правоохоронних органів надати незалежну, неупереджену, об’єктивну моральну та правову оцінку вищеозначеним діям газети «Трудівник Полісся».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.