З держбюджету для Хмельницького виділили 1 млн 626 тис. грн на купівлю квартир для учасників АТО

У проекті рішення, що виноситься на найближчу сесію міської ради та стосується змін до бюджету міста на 2015 рік, передбачена субвенція з державного бюджету на суму 1 млн. 626 тисяч гривень на придбання квартир для учасників АТО.

За словами начальника фінансвового управління Наталії Степанової, у постанові є вимоги, згідно з якими, квартири купуватимуться за найменшою вартістю. Процедура передбачає головного розпорядника коштів.

“Якесь управління чи бюджетна установа мають ці кошти через себе пропустити і, або купити квартири напряму, або далі дати розрахунковій установі, щоб вона купила. У нашому випадку, ймовірно, ці квартири буде купувати тендерний комітет, який очолює заступник міського голови-керуюча справами Людмила Черевченко”, – зазначила у коментарі НГП фінансист.

Також вона наголосила на тому, що категорично проти того, аби розпорядником коштів було управління соцзахисту. На її думку, цим має займатись дієздатна структура, оскільки до кінця року залишилось не так багато часу, оскільки кошти вже надійшли.

Наталія Степанова припустила: при купівлі квартир для учасників АТО будуть орієнтуватись на середню вартість по державі. Позитив ситуацїі у тому, що у Хмельницькому вартість квадратного метру житла одна з найнижчих в Україні.

В одній з попередніх постанов уряду рекомендована вартість за квадратний метр була на рівні 5 тисяч гривень. Якщо зважати на стрибок цін та орієнтовно порахувати теперішні ціни по 6 тисяч гривень за квадратний метр, виходить, що за виділену суму можна придбати 271 квадратний метр житла для учасників АТО у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.