ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині майже кожен четвертий мешканець — пільговик. Упродовж січня-серпня 2015 року мешканці Хмельниччини отримали пільг на загальну суму 165,2 млн. грн. Більша частина коштів — це пільги на оплату житлово-комунальних послуг (123,9 млн. грн.), уп’ятеро менше витратили на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян (23,8 млн. грн.). В цілому, на 1 вересня 2015 року у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 320,2 тисяч подолян.

Старокостянтинівські волонтери підготували більше 200 літрів консервації для АТО. Всього на на передову підготували 150 літрів квашених помідорів, 30 літрів томатного соку, 40 літрів столового буряка “по-корейськи”. Нагадаємо, що хмельницькі волонтери наліпили вареники та підготуали 500 літрів квашених огірків для бійців АТО.

У Шепетівці знайшли викрадений раритетний “Мерседес” 1936 року випуску. Повідомлення про викрадення автомобіля «Мерседес 170 V» 1936 року випуску надійшло у міліцію 14 вересня близько сьомої години ранку. До правоохоронців звернулася жителька міста Острог та розповіла, що з її подвір’я викрали раритетну іномарку, яка належить її синові.

Інформацію повідомили особовому складу працівників ДАІ, які у цей час несли службу. Крім цього, було орієнтовано і сусідню Хмельницьку область, адже під час проведення розшукових заходів стало відомо, що викрадену іномарку перевозили на лафеті у напрямку міста Шепетівка. Скоїли злочин 23 та 24-річні шепетівчани.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.