Депутату Мандзію доведеться публічно спростувати наклеп на активіста Ради Майдану (Додано коментар)

Апеляційний суд Хмельницької області зобов’язав депутата Хмельницької міської ради Сергія Мандзія на найближчій сесії міської ради публічно спростувати поширену ним інформацію про підприємця Івана Кульгука.

Таке рішення Феміда винесла 16 вересня.

Ще у листопаді минулого року, доповідаючи на сесії міської ради про забудову по вулиці Зарічанська, 38, яку проводив Іван Кульгук, депутат мав необачність різко висловитись про підприємця. За словами самого Кульгука, до суду він пішов “аби захистити свою  ділову репутацію підприємця”.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Нагадаємо, що тоді суперечки точились навколо прибудови  другого поверху над магазином Івана Кульгука на Зарічанській, 38. Місцеві мешканці неодноразово скаржились, виходили на протести та звертались до Сергія Мандзія за допомогою, оскільки це його округ.

На сесії міської ради 12 листопада 2014 року Мандзій сказав наступне:  “…але Івану Григоровичу ні державні виконавці, ні рішення суду для такої людини сьогодні не закон. Ви ж прекрасно знаєте цю людину. Він прикривається тим, що він член Ради Майдану, він один із членів люстраційного комітету, що він люструє тут. Починаючи з міської ради, і закінчуючи всім судом нашим”.

7 серпня цього року Хмельницький міськрайонний суд визнав це висловлювання недостовірним та таким, що принижує честь та гідність Івана Кульгука. Також суд зобов’язав Сергія Мандзія спростувати поширену інформацію.

Депутат міськради Сергій Мандзій прокоментував НГП цю ситуацію.

“До мене як до депутата звернулися люди з будинку, де був магазин, керівником і власником якого є ПП «Ікіо», що належить Кульгуку Івану Григоровичу. Він надбудував додатковий поверх над магазином, і тепер навпроти вікон десятків людей глуха стіна. Мешканці скаржаться на незручності, темряву в квартирах, додаткові витрати на електрику.

Я підтримав людей, і місцеву ініціативу було винесено на засідання міської ради. Виступаючи з її трибуни, я сказав: «… але Івану Григоровичу ні державні виконавці, ні рішення суду для такої людини сьогодні не закон. Ви ж прекрасно знаєте цю людину. Він прикривається тим, що він член Ради Майдану, він один з членів люстраційного комітету, що він всіх люструє тут. Починаючи з міської ради, і закінчуючи всім судом нашим».

Можливо, мені забракло політкоректності, але я дотримувався не букви, а духу закону – захищав права простих людей, а не вразливість того, хто зневажає їхні інтереси.

Кульгук звернувся до суду, вимагав грошової компенсації, але суд не знайшов для цього підстав. Він просто вирішив, що я маю спростувати свої слова. Як законослухняний громадянин, я виконаю рішення суду. Але нехай кожен вирішить, чи була в них якась неправда або приниження честі та гідності. І від себе скажу: у будь-якій ситуації я захищатиму права простих людей”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. ))))))) Оце насмішили!

  “На сесії міської ради 12 листопада 2014 року Мандзій сказав наступне: “…але Івану Григоровичу ні державні виконавці, ні рішення суду для такої людини сьогодні не закон. Ви ж прекрасно знаєте цю людину. Він прикривається тим, що він член Ради Майдану, він один із членів люстраційного комітету, що він люструє тут. Починаючи з міської ради, і закінчуючи всім судом нашим”.”

  То в чому кагебіст-відставник Кульгук побачив шкоду діловій репутації? В тому, що його назвали членом Ради Майдану? Чи членом люстраційного комітету? Кульгуку від цього тепер соромно?

  Чи Кульгук визнає, що він не член Ради Майдану? Тоді що він постійно в Раді Майдану робить?

  І що має сказати Мандзій? “Вибачте, пане Кульгук, що я назвав вас членом Ради Майдану”?

  Дурдом. Але добре хоч те, що завдяки Мандзію скасували надання земельної ділянки на самобуд Кульгука на Зарічанській 38. Наступне – добитися знесення того курятника, який побудував кульгук перед людськими вікнами до 3-го поверху.

 2. таких як Кульгук треба спочатку самих до суду притягувати за незаконні забудови

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.