Від неконтрольованих посилок працівники Хмельницької дирекції “Укрпошта” поклали у свої кишені майже 800 тис. грн

“Укрпошта” несе великі втрати через махінації із звичайними марками, тому державне підприємство вирішило вводити електронні марки.

Про це повідомив в.о. генерального директора “Укрпошти” Ігор Ткачук, пише видання Finance.ua.

За його словами, за період впровадження програми щодо запобігання і протидії корупції “Укрпошти” виявлено порушень на суму майже 95 млн грн, заощадити вдалося майже 77 млн ​​грн.

“Є приклад порушень і нанесення збитків “Укрпошті” за фактом якого матеріали вже передані в правоохоронні органи. Це стосується Хмельницької дирекції, де після призначення нового керівника була викрита схема, коли деякі працівники уможливлювали дублювання штрих-кодів, повторне використання, тобто пересилання посилки були неконтрольовані і гроші клалися в собі в кишеню. Порушено кримінальну справу: один працівник звільнений, двох відсторонили від роботи, а також виявлені зловживання підприємством земельними ділянками, збиток оцінюється в майже 800 тис. грн”, – додав І.Ткачук.

Як писав НГП,з 1 липня 2015 року виконувачем обов’язків директора Хмельницької дирекції державного підприємства «Укрпошта» призначено 37-річного Олега Барчишена.

До цього багаторічним керівником директором дирекції “Укрпошти” був Дмитро Бойко, який є депутатом облради.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. В Славутському районі, Укрпошта другий рік відмовляється повернути ветерану війни компенсацію на тверде паливо. Ганьба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.