Безплатний сир тільки в мишоловці

Протистояння хмельницької влади і приватних перевізників дійшло до невідворотної точки абсурду. Влада, враховуючи відбиток місцевих виборів, на максимум включила рубильник піклувальника і, жертвуючи будь-якими ринковими законами, втрапила у мишоловку, де для неї заготовили безплатний сир.

Перевізники, молодці, — відігрались за тариф 3 гривні, який нещодавно зробила сесія міської ради. Навіть не пошкодували репутації власних транспортних підприємств.

Ба більше — власники маршрутних таксі спробували показати, хто у Хмельницькому насправді господар. Але, як сказав один дописувач у соцмережах, “халявний” проїзд подарували, але забули випустити на дороги маршрутки.

День міста, який Хмельницький відзначив 26 вересня, більше був схожим на якийсь квест: хто перший з пасажирів заскочить у транспорт, той матиме щастя. Адже такої мізерної кількості транспортних засобів на дорогах міста ще не було. Людям доводилося по півгодини очікувати на “чарівника у білому пижику”.

Подекуди “халява” вилазила боком. Як-от з водієм маршрутки №29 “Озерна-Катіон”, який, не приховуючи злорадства, відповідав пасажирам, що сьогодні “шара” і він не має права брати грошей. При цьому, невеличка купка грошових “пожертв” співчутливих хмельничан, що лежала біля водія, вносила деякий дисонанс з благими намірами перевізників возити безкоштовно у День міста.

Зробити комунізм на день не вдалося, панове перевізники і представники влади! І провина не в тому, що подарунок, який ви на колесах склепали і піднесли хмельничанам, досить швидко випарувався. Біда в іншому — політична доцільність взяла гору над економічним глуздом. А ще гірше, що витрати на “халяву” можуть включити у новий тариф на проїзд, який вже пишеться у владних і перевізницьких кабінетах.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.