У Хмельницькому ВО “Свобода” пройшла маршем проти політичних репресій

Сьогодні у Хмельницькому ВО “Свобода” пройшла маршем проти політичних репресій, пов’язаних з учаниками, які опинилися за гратами після подій 31 серпня.

Захід відбувся центральними вулицями обласного центру. Активісти скандували гасла: «Свободу політв’язням», «Україні – українську владу», «Аваков – у відставку».

Фото ВО "Свобода"

Фото ВО “Свобода”

«Сьогодні влада намагається шити справу проти свободівців білими нитками, що нагадує 30-ті роки. Тоді людину без суду та слідства призначали винною і вона опинялася за гратами. Усі ухвали Печерського суду по націоналістах ніби написані під диктовку, в документах змінюються лише прізвища, тому сподіватися на об’єктивне розслідування не доводиться. Хочемо аби нас почули – ми за чесне розслідування трагічних подій під Верховною радою, а не за показове судилище над патріотами», — наголосив голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» Олександр Симчишин.

Загалом участь у марші взяли кілька сотень хмельничан.

Нині під арештом після подій 31 серпня 2015 року перебуває кілька хмельничан. Серед них Ігор Олійник – боєць батальйону «Січ», учасник бойових дій на Донбасі та шістнадцятирічний Олексій Логвін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.