На День міста кандидати на місцеві вибори розважали електорат (Оновлено)

На День міста Хмельницького, 26-27 вересня кандидати на місцеві вибори розважали електорат. Чи не найбільший десант розрекламованих артистів привезла партія “За конкретні справи”, що належить нардепу Олександру Герезі. Дійства відбувалися біля кінотеатру імені Шевченка і в парку імені Чекмана (безкоштовні атракціони і дитячі конкурси з подарунками).

WEB_

Координатор ГМ “Опора” у Хмельницькій області Андрій Попик зафіксував випадки  веселих виборчих баталій в Хмельницькому.

‘Два кандидата від “Самопомочі” робили в мікрорайоні Гречани свято для дітей. Партизанський загін від кандидата з “блоку порошенка”, за хвилин 20-30 до свята зайняв стратегічно важливу позицію на шляху до місця проведення заходу, і почав там роздавати білі повітряні кульки з іменем свого кандидата”, – написав він у “Фейсбуці”.

Кандидат у мери Хмельницького Олександр Підмурняк засвітися на День міста широкою рекламою та благодійністю.

Про це свідчать листівки кандидата, які викладені у соцмережах.

Протягом 26-27 вересня за підтримки ініціативної групи Підмурняка були проведені тематичний парк розваг, де містяни мали змогу безплатно сфотографуватися з героями мультфільмів, спостерігати за розважальною програмою за участю танцювальних колективів, насолодитися дискотекою за участю ді-джеїв міста.

M8-rYIKYXxA

9EPQ_nrQ6qs

Нагадаємо, що згідно з Закном України «Про місцеві вибори» (ч. 4 ст. 60), забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 % розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Після офіційної реєстрації кандидатів у відповідних ТВК у їхній «добрих справах» можуть вбачатися ознаки підкупу виборців.

 

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.