Армія SOS Хмельницький: дуже потрібні польові хірургічні інструменти

Через ескалацію подій на сході України, значно зросла кількість звернень представників польових медичних підрозділів. На допомогу волонтерів сподіваються лікарі як давніших медпідрозділів, так і новостворених. Наразі їм дуже не вистачає хірургічного інструменту: пінцетів, зажимів, голок, налобних ліхтарів, шовного матеріалу.

Армія SOS Хмельницький просить хмельничан допомогти зібрати необхідний медінструмент. Підійде також інструмент, який раніше був у використанні вдома, у приватних клініках та кабінетах.

Зараз на часі саме хірургічний інструмент для польових груп та польових шпиталів. Найбільш актуальні польові хірургічні набори та шовний матеріал.

Деталі за адресою: м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 20 або за тел.: +38 (098) 320-06-06.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Цікаво кацапи читають британське видавництво Дейлі Мейл? Всі ми бачимо що рейтинг х…ла падає не тільки у світі навіть і в россії починається пробудження людей які розуміють що пуйло завів їх до кризи та війни. Зараз пулу вдається придушити всі маленькі повстання людей, але росіянам потрібно брати приклад з України та виходити усім на протести проти звихнутого на всю голову Ху..ла. Але є одна проблема, чого боїться пуйла увесь світ! це кнопка у руках шизофреніка!
    І я думаю що є один вихід закінчити цю безмозглу війну, потрібно дати зрозуміти росіянам що путін їх дурить…….
    і до цього повинен підключитись кожен. Я наприклад уже переконав своїх родичів росіян що путін -ху…ло

  2. забув: ла ла ла ла ла ла ла!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.