У Хмельницькому безкоштовно вчать надавати першу допомогу

Містяни можуть безкоштовно навчитись надавати першу допомогу в хмельницькому осередку Товариства Червоного Хреста. Курс лекцій триває 12 годин. Пройдений матеріал одразу застосовують на практичних заняттях з спеціальним манекеном. Після закінчення курсу та складання усного іспиту у інструктора можна отримати відповідний міжнародний сертифікат, що дасть можливість надавати першу допомогу у всіх країнах світу.

На курсах навчать як правильно надавати першу допомогу ще до приїзду медиків: як зупинити кровотечу, що робити при переломі, як допомогти людині, якщо вона подавилась, обпіклась чи обморозилась. Також на курсах покажуть як допомогти дітям в разі надзвичайної ситуації, оскільки до них підхід дещо інший.

“Люди гинуть впродовж перших 30 хвилин після скоєння надзвичайної пригоди чи аварії. Якщо за ці 30 хвилин надати першу допомогу – можна уникнути багатьох смертей”, – зауважує інструктор Червоного хреста Василюк Ольга.

За минулий рік на курсах першої допомоги від Товариства Червоного Хреста встигло пройти підготовку близько 1000 мешканців міста та області.

Для того щоб записатись на курси телефонуйте за номером: 65-00-84 або 097-540-94-95-Ольга Пантелеймонівна

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.