Цього року в бюджет Кам’янця-Подільського має поступити понад 384 млн. грн.

Сьогодні під час позачергової сесії Кам’янець-Подільський міської ради депутати ухвалили зміни до міського бюджету на 2015 рік. Згідно розрахунків, загальна сума доходів бюджету в 2015 році закладена в розмірі 384 млн. 39 тис. Нагадаємо, що вчора на засіданні депутатського клубу відбувався процес обговорення видаткової та дохідної частини бюджету. Найбільше уваги було прикуто до збільшення фінансування деяких програм зі сфери ЖКГ.

Після імпульсивних дебатів заступник міського голови Сергій Бабій погодився зменшити видатки на вуличне освітлення на 100 тисяч гривень та видатки на утримання «Вічного вогню» (45 тис. грн.). Вивільнені кошти вирішено направити в управління охорони здоров’я, де великий дефіцит коштів. Не підтримали депутати пропозицію, щодо зменшення на 150 тисяч фінансування на розмітку доріг та переведення цих коштів в резервний фонд.

За пропозицією депутата міськради Дмитра Васильянова народні обранці підтримали зміни до бюджету та вирішили в лютому більш детально розглянути міські програми.

Також  кам’янецькі депутати ухвалили розмір податку на нерухомість: оподатковуватись будуть квартири від 100 кв.м., будинки – від 170 кв.м та різні об’єкти – від 250 кв.м.

budjet

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.