У Кам’янець-Подільського бюджету дивні факти виживання – депутати

В Кам’янці-Подільському в сесійній залі міськради відбулось засідання депутатського клубу. Єдиним розглянутим питанням порядку денного стало обговорення видаткової та дохідної частини місцевого бюджету на 2015 рік. Нагадаємо, що 14 січня кам’янецькі депутати прийняли по суті «пустий бюджет», оскільки «цифри» ще не були готові.

Згідно розрахунків, які озвучила начальник фінансового управління міськради Оксана Гут, загальна сума доходів бюджету в 2015 році закладена в розмірі 383 млн. 909 тис.

З них, за попередніми даними, з акцизного податку(5 %) до міської казни поступить 4 млн. 58 тис. грн.(нафтопродукти та скраплений газ – 2,242 млн.грн), алкогольні напої – 1,486 млн. грн., пиво – 250 тис. грн,  тютюнові вироби – 80 тис. грн., ).

Завдяки транспортному податку(підпадають легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. ) вдасться зібрати лише 300 тисяч гривень, оскільки в Кам’янці-Подільському під опис податку підпадає лише 12 автомобілів.

Враховуючи потребу в коштах за розрахунками головних розпорядників по всіх статтях видатків дефіцит по загальному фонду міського бюджету на 2015 рік складає 51мільйон гривень.

Проте не всіх депутатів влаштовували такі зміни до кошторису міста – Геннадій Яворський та Андрій Гамалій озвучили присутнім дещо дивні, як для «бюджету виживання», факти.

Так, цього року планується збільшити видатки на розмітку доріг, закупівлю піску, на послуги рослинництва в 2014 році виділялось 279,7 тис.грн, а цього року – 500 тис., на утримання клумб – «плюс» 70 тисяч грн, утримання доріг в осінньо-зимовий період зросте в порівнянні з минулим роком майже вдвічі, на програму із забезпечення оперативного інформування і контролю за благоустроєм, санітарним станом на території міста Кам’янця-Подільського – 700 тис. грн. (2014 рік – 354,5 тис. грн), на бюджетну програму «санітарна очистка міста» пропонується збільшити фінансування на 730 тисяч гривень.

Остаточний варіант змін та доповнень до бюджету Кам’янця-Подільського на 2015 рік буде ухвалений цього вівторка на сесії міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.