В Кам’янці-Подільському ухвалили “пустий” бюджет

Сьогодні в Кам’янці-Подільському під час 75 позачергової сесії міськради депутати прийняли бюджет міста на 2015 рік. Дане рішення приймалось фактично без обговорення, адже розрахунки та видатки ще наразі майже не готові.

«Якби зараз не прийняли бюджет, то зарплату медикам та вчителям за січень місяць ми мали б фінансувати за рахунок власних коштів, а не з державного бюджету, а це складає близько 7-8 мільйонів гривень», – повідомила НГП начальник фінуправління міськради Оксана Гут.

Самі «цифри» в міський бюджет на цей рік будуть обговорюватись 26 січня на засіданні депутатського клубу, а вже наступного дня всі необхідні зміни та доповнення будуть ухвалені на сесії міськради.

Окрім міського бюджету депутати також ухвалили ставку акцизного податку з пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, нафтопродуктів та скрапленого газу в розмірі 5 % від вартості. Проте за словами міського голови Михайла Сімашкевича акцизна ставка та розмір податку на нерухомість ще будуть обговорюватись.

Як і прийняття Державного бюджету у Верховні Раді, так і прийняття бюджету Кам’янця-Подільського не обійшлось без ганебного «кнопкодавства»: член депутатської групи «Кам’янець єдиний» Ігор Войтенко проголосував за свою відсутню сусідку Тетяну Очеретенко. Пояснювати причини неперсонального голосування пан Ігор не захотів. Нагадаємо, що 9 вересня 2014 року голова депгрупи «Кам’янець єдиний» Валерій Слободян запевняв, що викорінить «кнопкодавство» у своїй групі.

«З сьогоднішнього дня, я вам даю слово, цього не буде. Це однозначно. Я це кажу за себе і за всіх(членів своєї групи, – авт.). Карточки ми не будемо брати», – запевнявекс-регіонал.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Найбільше дивує невміння читати закон: позачергова сесія може бути лише у ВР. Всі інші сесії скликаються в міру необхідності і є не черговими, ні позачерговими а просто сесіями.

  2. НЕ ВВАЖАЙТЕ НАС ГАНЕБНИМИ “КНОПКОДАВАМИ”!
    Питання, що розглядаються нами на сесії вивчаються заздалегідь. І вже тоді кожен депутат знає за яке питання і як він буде голосувати. На прийомі в дитячій поліклініці мене затримала мати хворої дитини (дитина-інвалід, після важкого хімічного опіку стравоходу і пластичної хірургії). Мобільним телефоном я попросила колегу Ігоря Войтенка, з яким сиджу поруч на сесії міської ради, проголосувати за мене, за важливі для життєдіяльності міста питання. Я не вважаю це ганебним “кнопкодавством”, тим більше, що на своє місце в сесійній залі я сіла з невеликим запізненням і підтвердила своє голосування.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.