Голова найбільшої депутатської групи в Кам’янець-Подільській міськраді поклявся “не кнопкодавити”

Під час 68 сесії Кам’янець-Подільської міської ради голова депутатської групи “Кам’янець єдиний” (вихідці з фракції Партії регіонів) Валерій Слободян двічі порушив Регламент міськради: пункт 3.4.10 – “депутат має право голосувати виключно своєю карткою”. “Кнопкодавив” пан Слободян за свою колегу по групі Світлану Старченко.

Цей депутат голосував за двох під час розгляду земельних питань: 1-45 питання(голосувалось пакетом) та 46 питання.

Після сесії Валерій Слободян прокоментував НГП своє ставлення до “кнопкодавства” та наголосив, що “все це робилось з благими намірами”.

“Це дуже погано. Треба викорінювати це питання. Треба, щоб кожен голосував персонально… Є люди, що просто не ходять на сесії і не набираються голоси (для голосування якогось питання – НГП). Зважуючи на це, я просто піклуюсь про кам’янчан і йду на порушення, але я розумію, що це не правильно. Цього не треба робити, тому, звичайно, я буду виконувати волю наших виборців і так голосувати більше не буду, але я в першу чергу піклуюсь не для того, щоб вирішувати якісь особисті питання”, – сказав Слободян.

Також голова найбільшої депутатської групи пообіцяв, що відсьогодні група “Кам’янець єдиний” буде голосувати лише персонально.

“З сьогоднішнього дня, я вам даю слово, цього не буде. Це однозначно. Я це кажу за себе і за всіх(членів своєї групи, – авт.). Карточки ми не будемо брати”, – запевнив колишній регіонал.

Нагадаємо, що це не перший випадок “кнопкодавства” в групі “Кам’янець єдиний”: 12 травня Олег Кушнірук вирішив проголосувати за Сергія Середюка; 3 червня Євгеній Ободовський голосував за Ярослава Крочака, теж члена його депутатської групи, а 8 липня Валерій Слободян проголосував за себе та ще за двох своїх колег.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.