Кам’янецькі депутати “марять” про платний проїзд через Замковий міст. Аж “закнопкодавилися” – ВІДЕО

На сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати вирішили відновити платний проїзд через Замковий міст.

Про це передає кореспондент НГП.

Нагадаємо, що 15 квітня Вінницький апеляційний адміністративний суд визнав незаконними рішення міської ради та виконавчого комітету стовно стягування плати за проїзд.

Однак питання на позачерговій сесії звучало зовсім неприглядним для звичайного ока «Про організацію роботи Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника з урахуванням просторово-функціонального зонування його території».

Таким чином через місяць після рішення суду депутати вже почали шукати способи, як наповнити міську казну.

Як зазначив міський голова Михайло Сімашкевич «до мене зверталися ряд депутатів та громадських організацій з проханням вирішити ситуацію з мостом, адже потік автомобілів суттєво збільшився. Так, під час функціонування платних пунктів через Замковий міст за день проїжджало близько 2 тис. авто, а на травневі свята їх вже було 6 тисяч.».

На сесію завітав також голова ГО «Рада майдану» Мирослав Мошак, який зачитав резолюцію майдану, яка вимагала не запроваджувати платний проїзд. На захист міського голови виступила власниця готельного комплексу «Ксенія» Галина Локай , яка заявила, що «ми всі, жителі Довжка та Підзамче кланяємось вам і дякуємо. Ми всі за те, щоб не забороняли проїзд через Старе місто. Ми всі – за платний проїзд, бо це не великі гроші для людей».

Також Сімашкевич повідомив, що розглядається варіант про преференції не лише для жителів Старого міста, Довжка та Підзамче, а й для всіх кам’янчан. Однак наразі це питання ще обговорюється.

Оригінальним був Василь Сенюк, який запропонував з 17:00 до 7:00 зробити безкоштовним проїзд, щоб кам’янчани могли добратися на роботу, а в день всі охочі проїхати мають заплати місту 10-20 гривень.

Після обговорення народні обранці таки погодились на відновлення «кам’янецької митниці». Щоправда після всіх погоджень через місяць ще мають відбутися громадські слухання, де громада висловить свою думку.

Не обійшлося і без депутатського “піаніно”:  Олег Кушнірук (пройшов до міськради від Партії регіонів, – НГП) вирішив проголосувати за себе і «того хлопця» – Сергія Середюка, якого на сесії не було. Після засідання пан Кушнірук спочатку відмовлявся визнати, що голосував за іншого, а потім таки сказав, що «Середюк погоджується зі всіма рішеннями за які я проголосував за нього».

[Pcb50ckTpXc]

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.