Кам’янець-Подільський готується до весняних паводків

Географічне розташування міста щовесни тримає жителів у напрузі. Щорічно під час танення снігу та випадання великої кількості опадів існує загроза підтоплення вулиць Зіньковецька набережна, Карвасари, Руська та Річна, які знаходяться в каньйоні річки Смотрич. Всього в зону можливого підтоплення потрапляє 195 житлових будинків, повідомляє офіційний сайт міста.

Раніше уникнути підтоплень територій міста Кам’янця-Подільського під час повеней було фактично неможливо: багато часу затрачалось для ручного регулювання рівня води гідротехнічними спорудами, розташованими по руслу р. Смотрич. Для запобігання підтоплень упродовж останніх років проведено відновлення та модернізацію гідротехнічних споруд Цибулівської ГЕС. Наразі на дамбі в селі Цибулівка проведено комплекс робіт, які дозволяють контролювати рівень води в річці та влаштовано автоматичні шлюзи.

З метою недопущення виникнення підтоплень працівники міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення склали План дій в разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з паводками та повенями. Укладено відповідні угоди з військовими частинами Кам’янець-Подільського військового гарнізону та другим Державним пожежно-рятувальним загоном ДСНС щодо надання допомоги особовим складом та технікою.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.