“Я – Волноваха” – Хмельниччина вийшла на марш миру

Сьогодні мешканці Хмельницької області приєднався до всеукраїнського маршу миру “Я – Волноваха”, приуроченого до пам’яті розстріляних пасажирів автобуса під Волновахою.

На центральну площу Хмельницького вийшло понад тисячу людей.

exeLAwrZLog

Зібравшись на центральній площі, хмельничани згадали загиблих, заслухали громадських активістів, волонтерів та керівників області і міста. Всі промови були присвячені війні: тому, що українці вже зробили для перемоги і тому, що ще мають зробити.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

Не обійшлось і без критики влади. Так, Президента України Петра Порошенко одна з волонтерів попросила продати заводи, розташовані в Росії, і передати кошти на допомогу армії. Зібрання гаряче підтримало цю пропозицію.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

Підсумком мітингу стали дві резолюції – до світової спільноти та до влади України.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

У першій йшлося про співчуття з приводу всіх жертв тероризму, у тому числі журналістів, котрі нещодавно загинули у Франції. Європейському Союзу та США подякувала за впроваджені санкції, але заявили, що цього недостатньо.  Лідерів світової політики попросили вжити більш дієвих заходів, а також визнати так звані ЛНР та ДНР терористичними угрупованнями, а Росію країною, що підтримує тероризм.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

До керівництва нашої держави звернулись з вимогою докладати більше зусиль до захисту країни; не допускати на нашу територію так звані гуманітарні конвої з Росії, а ті що перетинають кордон, знищувати; озброїти армію сучасною технікою; встановити в Україні справедливе оподаткування.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

Обидві резолюції ухвалили одностайно. Після цього сформували колону, яка пройшла протестним маршем по вул. Кам’янецькійвід філармонії до «Либідь плази» і по вул. Проскурівський до меморіалу «Янгол Скорботи». Там ходу зустріли священники різних конфесій. Після спільної молитви святі отці закликали хмельничан об’єднуватись перед лицем загрози попри розбіжності у поглядах, як це зробили вони. Закінчилась акція традиційно –  Гімном України.

Як повідомив кореспондент НГП, у Кам’янці-Подільському пройшла хода пам’яті центральними вулицями міста від будівлі міськради до пам’ятника Тарасу Шевченку. За попередніми підрахунками правоохоронців, марш миру зібрав близько тисячі небайдужих кам’янчан.

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

У Дунаївцях лампадками згадали невинно убієних людей від Волновахою.

Фото з твітера "Ділові Дунаївці"

Фото з твітера “Ділові Дунаївці”

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 44

 1. хороша акція

 2. тисяч 5 було.

 3. Не надо верить СМИ в том, что касается вины ополчения в событиях под Волновахой. Для получения правдивой информации загляните хотя бы на официальный сайт ОБСЕ и почитайте отчет по этим событиям и не только, там только сухие факты. Еще не было установлено кто же виновен во взрыве автобуса, а украинские СМИ уже во всю растрещали, что это ополченцы. Нет, не виноваты ополченцы, читайте официальные источники, а не завравшиеся украинские СМИ.
  А плакат : “геть путинский штучный террор” вообще тупой, у людей мозги вообще с колес съехали.

  • Сучасне ОБСЄ не є самостійною організацією. Ця організація танцює під дудку Росії.

 4. за даними МВС в Хмельницькому було 2,5 тисяч. а ви пишите 5.
  В Камянці – 1000, В Нетішині – 500

 5. давайте закінчувати ці тупі дискусії про кількість. вийшли всі ті, хто хотів і вийшло дуже багато людей. я більше не памятаю.
  навіть на першому фото в 13-03 тисячі людей. мітинг почався в 13-20, за цей час прийшло ще дуже багато людей, яких нема на фото. я не рахувава і не знаю, були тисячі і тисячі людей. повний майдан. до маршу тохи розійшлися.
  акція добра, і правильна. хороші виступи і молитва біля Ангела Скорботи.
  Українці – єдині!

 6. Какой цинизм: порошенко сегодня утром отдал приказ о начале военной операции на Донбасс, территории обстреливаются минометным огнем, из установок град, 500 кг бомбы бросают с воздуха на населенные пункты Донбасса, гибнут дети, женщины, мирные жители, а после этого он выходит на “марш мира” и рассказывает “Миру мир” !!! О каком мире он говорит? Кошмар, я в шоке!

  • лена терміново лікуватися

  • Раптом правильне рішення Президента- відкрити вогонь. А далі гнати всю нечисть аж до кордону! Головне, в запалі не загнати за Урал)))

  • Елена, а Толя часом не ваш муж. Или вы с ним в паре работаете? Ну правильно по схеме “мирного и доброго” Яныка, все в семью. Я вижу вы без устали прыгаете по хмельницким сайтам. Меняйте стиль, сильно повторяетесь.

  • Молодець Порох. Нарешті!!!

 7. Захід найкращий в Україні. Хмельничани переживають за долю рідної землі.

  • Чому журналісти не написали про пропозицію про внесенння до резолюції про виробництво танків, літаків, зброї в Хмельницькому. Що Хмельницький робить для військово-промислового комплексу?
   Хмельницький не працює на оборонку…
   Ганьба!!!

   • давайте в Хмельницькому робити космічні кораблі і бороздить космічний простір

 8. Я думаю, Елена за тебе бонусы, которые вы получите за меня пойдут вам на лекарства. Но думаю ответить вам еще один раз. Я достаточно взрослая 50-летняя девочка, чтобы СМИ и подобные типа вас люди могли изменить или зомбировать мое мнение. Я всего лишь русскоговорящий человек, который любит свою Родину. Я думаю, что если бы я звала путина и россию, то в Хмельницком нам тоже пришлось бы сидеть в подвалах. Прежде, чтоб что-то сделать, надо хотя бы подумать. История показывает, если тысяча татар приветствовала Гитлера, то пострадал весь народ и ему пришлось жить в изгнании, из-за людей подобных вам, которые продаются. Я не могу уважать страну, в которой лежит тиран, который убил царскую семью, и в тоже время царскую семью ввели в ранг святых. И тому почет и тем почет. В чем логика? Так же как и Путин сказал, что нет солдат, а потом сказал, что есть российские солдаты. Вы что не верите своему предводителю? Странно! Хотя непобедимые солдаты россии все могут купить в магазине, так утверждает их предводитель танки, форму и т.п. Я не хочу, чтоб мой сын, муж, племянник шли на войну. Но в отличии, от меня они родились мужчинами, и кто как не они будут защищать свою мать, Родину. Для вас лучше бы было, чтоб они спрятались в подвале за женской юбкой и жрали, как последние трусы сало. И встречали путина с хлебом и солью, то чем же они будут отличаться от предателей? Не мы звали путина и войну. И я встаю на колени перед нашими мужиками, что они нас защищают. Пусть мой сын будет героем, а не предателем. Мы не пришли на чужую землю, мы защищаем свою. А с правительством мы сами разберемся, без вас. А не выступаю на митингах, уже не тот возраст, я не бьюсь в припадках, если моя точка зрения не совпадает с другими. Я просто люблю Украину, людей живущих в этой стране. Я просто переживаю с теми матерями, женами, которые потеряли своих родных. Я просто хочу, чтобы таких людей, как вы было меньше. Ведь вы никого не любите и не жалеете. Все, что вы пишите фальш. Для вас деньги и смута, вот главное. Врядли бы вы помогли людям из Донбаса. Задумайтесь, деньги не всегда приносят счастье, особенно такие грязные. Сопереживание, мир, доброта – это не вы.

 9. Донбас ще ніхто на коліна не ставив! Нас туда ніхто не кликав, а що ж ви всі не виходили на площі, коли там дитина залишилась без ніг, руки і майже сліпа! Скілька ж вам потрібно трупів, щоб нарешті наскакатись?!

  • Як для юриста, судження однобічне – і явно з сепаратистського боку. Хіба Донбас не суверенна територія України, “юристе”?
   І хіба ми кликали озброєних путінських баскаків на наші землі ?
   Може підкажете, якими висмоктаними з пальця юридичними підставами Ви виправдовуєте це військове вторгнення фашистського Кремля?

 10. Какую правду? Вы гнусный тролль. Я не понимаю Донбасс территория Росии? С каких пор? Что вы так переживаете за ополченцев. Хватит писать ерунду. Собирайся помогать своим. А причем здесь мнимый патриотизм? Возьми свой гнусный гонорар перечисли детям Донбаса? Напиши вове путину. Зачем здесь слюнями ядовытыми брызгать, мирная ты наша. Хреново тебе, так жила бы в Росии, что-то бы вякнула про нее не хорошее, давно бы за тобой ФСБ пришло правдивая ты наша. Я понимаю людей, которые тебя хотят послать, но тогда твой бонус вырастет, добрая ты наша .. Посмотри свадьбу на ютубе своих друзей БМВ и Куклы. На своих голодных освободителей. Наркоманы, пьяницы и чеченцы вот твой герои. Хотя действительно такая мразь как, ты не имеет ничего святого. Мир, мир – это для тебя мир, 12 баксов в день за грязь? А правду свою засунь себе в ж…..Хотя что для тебя правда больная наша?

 11. Ого, как Вас понесло, Олена! То все интеллигентничали, а закончили изрыгая, как вы там сказали? ядовитые слюни? похоже, что характеризовали свое состояние в момент написания поста!
  А тролль наверно, что Вы как раз и есть, даже расценки знаете. Слава Богу, что в горячо любимом мною городе Хмельницком живет очень много хороших людей, я очень верю в это, а так же в то,что в их сердце находится место состраданию и любви к ближним. Но это не о Вас, Олена! И рассказываю я правду и о Донбассе, и о Киеве, и о Москве им, не Вам, так, что успокойтесь и перейдите к другим новостям. Никто не заставляет Вас читать мои комментарии, как говорится “Хозяин-барин”.

 12. Найважливіше в таких акціях – щоби резолюція мітингу втілилася в конкретні рішення. А останнім пунктом її було розгортання контр-інформаційної війни проти брехливої путінської пропагандистської машини.
  Елементом протидії агресору може бути навіть музична пародія “Гимн ДНР- Дурацкой Народной Республики”, текст якою я тут поміщаю:

  Гимн ДНР — Дурацкой Народной Республики
  (співати під відому мелодію Тулікова)

  День за днем бегут года
  В мир свободный без оглядки.
  Ведь в России был всегда
  Жуткий строй, правитель гадкий…

  Крики слышны “Долой!” —
  Путин поднимет вой
  В злобе, бессильи и гадости:
  Путин в “Русской весне”
  В жутком, полном говне,
  В жутком и полном говне!

  Не взираем мы на то,
  Что в России голы-босы,
  Нам насрать на мир, АТО –
  Мы рашисты-новороссы.

  Надоело врать нам… Да,
  Мы по трупам рвемся к власти !
  Что бандиты — не беда,
  Главное – кремлевской масти.

  Крики слышны “Долой!” —
  Путин поднимет вой
  В злобе, бессильи и гадости:
  Путин в “Русской весне”
  В жутком, полном говне,
  В жутком и полном говне!
  И навсегда !

 13. Український народ згоден терпіти труднощі військового часу та труднощі періоду радикальних економічних реформ.
  Але він не потерпить безхребетності у вищих ланках української влади, не потерпить загрозливого перекосу в бік дипломатичних ігрищ з нашим лютим ворогом, не потерпить безхребетності і толерантності до зрадників та ворожих агентів впливу.
  В нас нема часу на формальні бюрократичні процедури, характерні для мирного часу:
  ІДЕНТИФІКАЦІЯ ВОРОГА,
  ЙОГО ОФІЦІЙНЕ ВИЗНАЧЕННЯ,
  ПЕРЕХІД ЕКОНОМІКИ ТА ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА ДО УМОВ ВОЄННОГО СТАНУ
  мають бути швидкими і повномасштабними.

  В суспільстві ВИЗРІЛО відторгнення КРИВАВОГО МИРУ з нашим ворогом: ми не повинні платити життями наших захисників, щоби на другий день відійти на попередні позиції. ВОРОГА ТРЕБА БИТИ.

  Це стосується всіх фронтів, наявних в Україні, в тім числі інформаційного:
  ЖОДНИХ СВОБОД ОТРУЙНОМУ ГАВКАННЮ ПУТІНСЬКИХ ШАВОК.

  Сподіваємося , що очільник Міністерства інформації тримає цю проблему в полі свого зору і буде вживати заходів по недопущенню ситуації, що вже склалася на окупованих російським фашизмом територіях, в інших частинах нашої країни.

  Подібна радикальність дій необхідна і в діях МВС, СБУ та Генеральної прокуратури.

  Патріоти України не потерплять методів у стилі гри в жмурки “хто не заховався – я не йду шукать”. В іншім разі, МИ БУДЕМО ВЛАСНИМИ СИЛАМИ здійснювати ці процедури виявлення ворогів і НЕЩАДНО та НЕВІДКЛАДНО їх карати.
  Така вимога моменту, що містить серйозні загрози нашій Вітчизні.

  Україна понад усе !
  Смерть ворогам !

 14. ЗВІДКИ РОСТУТЬ НОГИ В КРЕМЛІВСЬКІЙ МІГРАЦІЙНІЙ ПОЛІТИЦІ ТА ЇЇ НАСЛІДКИ
  21.01.2015, 13:00 відповісти
  ХУАЦЯЙНЕ МАЙБУТНЄ РОСІЇ
  _____________________________

  Щоби зрозуміти об’ємність і форми російського тупика, що проявився в недавніх виступах за федералізацію Сибіру,повернемося на пару років назад.

  Тоді пролунала така типова за своєю божевільністю кацапська ідея “переселення народів”:
  Після можливого вступу України в Митний союз необхідно пересилити 7 млн українців у Сибір для створення “демографічного кордону проти китайського напливу”.

  Про це в ході круглого столу “Євразійський Союз: утопія чи реальність?” у Південному федеральному університеті заявив секретар Ростовського регіонального відділення “Російський Соціально-Консервативний Союз” партії “Єдина Росія” Антон Бредихін.

  Не виключено, що зараз цей “бредятін” консультує ростовського втікача-зека, і так інтенсивно, що аж олівці ламаються.
  Він, зокрема, презентував проект комплексного аналізу регулювання міграційних потоків у Сибір і на Далекий Схід “Єрмак 2.0”.

  “Буду стислим: базова суть питання полягає в створенні сприятливої основи для міграції (на початку трудової) на територію Північного Сибіру 7 млн українців, в основному з Західної частини країни, на Південь Сибіру – Забайкалля – 3,5 млн кавказців, і дисперсне розселення шляхом перенаправлення міграційних потоків з Центральної Росії в Зауралля 5 млн таджиків і киргизів”, – зазначив він.
  НУ ЩО Ж, багато кримчан вже несподівано для себе поїхали саме в ці богом забуті місцини “капарить жизнь”, а вказані 7 млн….часом не очманіле від путінської брехливої пропаганди населення – буфер проти китайців ?
  “Лише так, при тенденції скорочення населення Сибіру ми можемо створити перший демографічний кордон проти китайського напливу”, – вважає Бредхін.
  За його словами, вибравши шлях на об’єднання з іншими країнами, Росія продовжує забувати про те, що російське Зауралля продовжує залишатися малонаселеним. Це, на думку Бредихіна, і є зворотним боком медалі інтеграції.

  Як він зазначив, у Сибіру Росія стикається з Китаєм, який планомірно і точково управляє своєю діаспорою – хуацяо, чисельність якої в Росії з кожним днем тільки збільшується.

  Разом з тим, говорячи про необхідність заселення цієї частини Росії, Бредихін нічого не сказав відносно необхідності переїзду самих росіян в ці малозаселені регіони РФ.

  Так що так званим “ЛНР-ДНР” треба міцно задуматися, перш ніж створювати собі передумови для глибинної підсадки своїх яєць в китайське гніздо.

  ДНР та ЛНР переносяться на Далекий Схід
  ___________________________________
  Теоретична частина міграційної політики імперської Росії, яка оприлюднена в Ростові другорядним російським імпер-патріотом, раптом дістала прикладного імпульсу в рішеннях кремлівської верхівки.

  Влада Росії має намір заохочувати заселення територій Далекого Сходу шляхом виділення переселенцям 1 га землі.
  Про це йшлося під час зустрічі президента РФ Володимира Путіна із заступником прем’єра – повноважним представником президента в Далекосхідному федеральному окрузі Юрієм Трутнєвим.
  “Ми хочемо запропонувати створити механізм безкоштовного виділення кожному жителю Далекого Сходу і кожній людині, що хотіла би приїхати на Далекий Схід, 1 га землі, який може використовуватися для ведення сільського господарства, для створення бізнесу, лісового, мисливського господарства”, – сказав Трутнєв, повідомляє прес-служба Кремля.

  ТЕПЕР КОЖЕН БАНДЮК-СЕПАРАТИСТ МОЖЕ КИНУТИ ЗБРОЮ ТА ПАСТИ СВИНЕЙ ПО СУСІДСТВУ З КИТАЄМ.

  Забули китайці про панду, кунг-фу,
  Почувши у себе ту втішну інфу:
  В далекій Русяо товариш Пу Тянь
  Усім по гектару дає без вагань.

  Китайці у чергу мільйонну стають –
  Пора й колорадам рушати у путь.

 15. В тому ж ключі я хотів би прокоментувати слова одної інтернет-гості Людмили, яка написала:

  “Поки ви дискутуєте хто укроп, а хто кацап, то сам Коломойський продав свої акції УКРНАФТИ Кіпру. Він є громадянин Кіпру і у першу чергу він є громадянин Ізраїлю. Уже державне майно переводить на свої закордонні обшори. З зеків стрворив правий сектор під націоналістів. Від тепер Україна банкрот.”

  Трохи не так, Людмило.

  Багато в чому Ви праві – та не в усьому.

  Звичайно, я не вірю Коломойському – ну який з “трипаспортника” громадянин?
  Хамелеон.
  Але уявіть собі, що Україні треба було пройти по януковському зрадливому бюрократичному – багатомільйонному !- болоті на тверду землю…А під ногами лише хисткі купки мочарів з коломойських та ахметових.
  Та ще й в супроводі великого болотного упиря , кремлівського водяного Путіна, націленого на западло.
  Тож Коломойський був невідворотним лайном, у яке ми мусили вступити.

  Зараз же ситуація інша: знесилені, обдерті – але ми на твердій землі.

  Надзвичайно важливо відчути ту твердь – адже вона є не чим іншим, як ТВЕРДІСТЮ НАШОГО ДУХУ.

 16. В часи Керенського були випущені на волю багато кримінальних злочинців, яких називали “птенцами Керенского”.
  Зараз всі ті “птенцы” трансформувалися в злочинну рать “путинцов”, що гніздяться в Кремлі.

  Щотижня мільйони росіян слухають авторську пропаганду Кисельова. Слухають про “бандерівців, укрофашистів, карателів та інших злочинних душителів народної волі”. Мільйони заражаються ненавистю, а сотні й тисячі їдуть воювати на Україну, вбиваючи її громадян і повертаючись звідти додому “вантажем 200” .
  .
  І такими кисельовими зараз забиті ефіри всіх російських телеканалів. Вони закликають до війни, вони збуджують ненависть до всього українського, до України.
  .
  Ось вам і СТВЕРДНА відповідь на питання “Хотят ли русские войны?” , якою повністю руйнується брехливий міф про “дружбу братніх народів”.
  .
  Ворога України ми будемо нищити в кожному куточку нашої Вітчизни!

 17. ВІЙНА ФОРМАТІВ: Капітулянтський «мінський формат» проти «женевського формату»
  _______________________
  .
  Канал ICTV входить до групи StarLightMedia, власником якої є Віктор Пінчук.
  .
  Турбує, що 26.01.2015 р. в програмі “Свобода слова” при інтернет-голосуванні на тему «Чи потрібно вводити воєнний стан» замість реальних 97,7% «за» ведучим Андрієм Куликовим були озвучені …менше 52%.
  .
  Переконайтесь самі: http://svoboda.ictv.ua/ua/index/page/id/27
  .
  ХТОСЬ НЕ ХОЧЕ СВОБОДИ СЛОВА?
  І НЕ ХОЧЕ ЕФЕКТИВНО БОРОТИСЯ З ВОРОГОМ ?..
  .
  Зауважу тільки, що Пінчук є зятем Кучми, який був НЕОФІЦІЙНИМ переговірником в «мінському форматі».

 18. Классная статья, пользуюсь случаем и хочу пропиарить свой первый проект, https://vk.com/flokirovanie_na_zakaz_kharkov Буду рад посещению в группу

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.