Кам’янець-Подільський продовжує приймати гуманітарну допомогу від міст-побратимів

До Кам’янця-Подільського надійшла гуманітарна допомога від польського міста Глогув для військовослужбовців в зоні АТО та вимушених переселенців.

Як повідомив НГП заступник Кам’янець-Подільського міського голови Василь Сукач, вага гуманітарної допомоги з Польщі становить близько 300 кг. Поляки передали для наших військових нові теплі куртки, штани, взуття, спальні мішки та засоби гігієни.

Наразі гуманітарна допомога знаходиться на складі товариства «Кам’янець-Подільський-Вісбаден». Щойно Мінсоцполітики визнає польську допомогу гуманітарним вантажем, то й одразу відбудеться процес передачі речей волонтерам.

«Також є домовленість про допомогу для Кам’янця від польського міста Ченстохова. Як тільки вони ратифікують рішення про виділення гуманітарного вантажу на сесії міськради, то й відразу вишлють допомогу в напрямку нашого міста», – повідомив Василь Сукач.

Нагадаємо, що 25 листопада минулого року теплий одяг, термобілизна, берци, каремати та намети надійшли в Кам’янець від чеського міста-побратима Кутна Гора.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А гражданам Украины, проживающим на территории Донбасса, они не хотят случайно помочь? Там люди, которых убивает собственное государство, сидят без еды и тепла, нуждаются в лекарствах… А может граждане Украины хотят помочь своим братьям на Донбассе? Нет? Их надо добить? А потом устроить “Марш мира!”, это по-христиански….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.