Ліки для дітей Хмельниччини стануть безкоштовними

У 2015 році міська та обласна дитячі лікарні Хмельницького будуть забезпечені медикаментами на 100%. Для цього в обласному бюджеті закладено 5 млн. грн.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Симчишина, дитячі лікарні вперше за багато років отримають таке фінансування. Відтепер лікарі не матимуть права направляти батьків за ліками до аптек.

Щоб запобігти зловживанням з боку медичного персоналу, в лікарнях будуть вивішені оголошення про безкоштовне забезпечення ліками.

Зі скарбниці області також збираються виділити 3 млн. 200 тис. грн. на новий рентгенівський апарат для дитячої обласної лікарні.

Крім цього, медичні заклади Хмельниччини у 2015 році мають отримати томограф (сьогодні томограму роблять лише приватні клініки), апарат для вентиляції легень та деяке інше обладнання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. це плюс, однозначно.

 2. ерунда.пиар и только

  • в чому піар? ти брехло?
   дали гроші аж 5 мільйонів на безкоштовні ліки. тепер ми з вами маємо вимагати від лікарів, щоб дотримувалися вимог.
   наші діти тепер мають отримувати ліки безкоштовно.

   то де піар? чи ти хочеш за ліки платити? чи ти аптекар?

   • Подумайно дорогенький як наші лікарі беруть добровільні хабарі та внески. Чи можливо їм доручати безкоштовні ліки? Посписують на дітей нічого не дадуть, а ліки за пів ціни здадуть назад до аптек і отримують бабло. Перш ніж виділяти кошти, потрібно розробити жорсткий контроль та відповідальність за їх використання. Тому робимо висновок що це дійсно так дуже добре, але зроблено через “Ж” що б знову нажитись, вкрасти і обманути.
    Чуму до цього часу в лікарнях до людей без грошей відносяться хуже як до собак, (уточнення не в всіх) Чому коли ти не даєш лікарю, медсестрі,…. пару сотень так вони до тебе в палату навіть не зайдуть, а якщо зайдуть то так аби зайти,,,навіть санітарка погано помиє якщо не дасиш!! Коли це закінчиться?? На мою думку давати такі кошти лікарям для того щоб вони давали, писали підставних хворих дітей та крали кошти…. безглуздо та й не давати не має як ….. отак ми і живем

 3. справа добра і вірна. тепер питання в контролі. тут наблюдатель правий, але контролювати мають всі і влада і ми з вами.

 4. Коли людина захворіла то вона готова віддати усе аби вилікуватись! Цим і користуються наші зажерлеві лікарі, які просто поробили бізнес у державних структурах! Беруть взятки, пишуть не потрібні ліки і списують що треба і не треба…… відповідальності ж не має???? Що хочу те роблю, відстігнув на верх і працюй на себе.
  Шановні добродії! шановна владо !!!! коли це все закінчиться??? відповідь одна ніколи!
  Ось вам і слава Україні і слава героям які на майдані лягли і лягають кожний день!! а за що??? Жалко дітей!!
  Пробити собі владу кровю власними людьми, зломати долі і життя сотням тисячам людей і сьогодні приймати закони які просто задушать людей!!! я не розумію!! Хіба ці люди не бояться Бога??? Смерть, кров, наших дітей!! для чого??
  90% жителів східних областей не признають Київ і не признають…..!! для чого нам ця війна??

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.