Нардепи просувають позачергові вибори мерів Хмельницького і Шепетівки

У Верховній Раді України з’явилися проекти постанов про призначення позачергових виборів міських голів на Хмельниччині.

Відповідні документи 13 січня зареєстрували народні депутати Сергій Власенко (ВО “Батьківщина”), Олена Ледовських (“Народний фронт”), Олексій Гончаренко (“Блок Петра Порошенка”), Олена Бойко (“Народний фронт”).

Зокрема, пропонується провести дострокові вибори Шепетівського міського голови і Хмельницького міського голови.

Наразі на парламентському сайті відсутні тексти цих постанов.

Нагадаємо, що 21 лютого 2014 року депутати Шепетівської міськради на позачерговій сесії одностайно висловивли недовіру діючому міському голові Сергію Антонюку. Він був членом Партії регіонів.

Хмельницький міський голова Сергій Мельник на позачергових виборах до Верховної Ради був обраний нардепом у 187 одномандатному окрузі.

 

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Немає сенсу обирати тимчасово міського голову за старим закондавством, адже до жовтня 15 року має бути прийнятий новий закон про вибори міських голів в два тури. Немає куди подіти кошти!?

  2. Проект Постанови ВРУ 1703-1 від 13.01.2015 , передбачає проведення позачергових виборів на 22.03.2015р САЙТ ВРУ

  3. Хотілось би бачити, на посаді Мера Хмельницького, особу – котра не використовуватиме дану посаду, як плацдарм для майбутнього кар’єризму і особистої амбітності за рахунок публічності та використання ресурсів місцевого бюджету! На сьгоднішній день, можливо зі всіх колишніх мерів міста, була лише одна людина, яка мала широку підтримку з боку містян та робила можливе і неможливе для розвитку міста! Вона не використала посаду мера ні для отримання посади губернатора, ні для проходження у вищі ешелони державної влади в Україні, хоча мала на це безпрецедентну підтримку. На жаль цієї людини вже немає…… Так що, шановні журналісти в даній ситуації на вас лежить відповідальність аби висвітити всі сторони майбутніх претендентів, щоб місто отримало МЕРА, а не КАР’ЄРИСТА.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.