У Кам’янці-Подільському можуть підвищити ціни за проїзд в комунальному транспорті

В Кам’янці-Подільському 12 січня відбулись громадські слухання на тему підвищення цін на проїзд в комунальному транспорті. Мова йде про автобуси, що знаходяться на балансі КП «Комунтранссервіс». Підприємство має в своєму розпорядженні 9 великих автобусів, з яких 4 обслуговують пасажирів.

Як повідомила директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міськради Майя Гурська, востаннє вартість проїзду затверджувалась у 2008 році і становить наразі 1,5 грн. Згідно з розрахунками тих часів, вартість дизпального закладалась на рівні 7,25 грн. за літр. В 2014 році збитки «Комунтранссервісу» становили 500 тисяч гривень.

«Наразі економічно обґрунтована ціна на проїзд в комунальному транспорті становить 2 гривні 50 копійок», – заявила Майя Гурська. Також в планах чиновників розробити спільно з управлінням освіти 50% знижку для учнів шкіл.

Багато нарікань учасники слухань висловили стосовно «тіньових коштів»: кам’янчани стверджують, що водії не видають пасажирам квитків і гроші за проїзд можуть осідати в кишенях керівництва.

На цей закид заступник міського голови Сергій Бабій заявив:

«Ніхто в комунальних автобусах не може собі дозволити не «обілечувати» людей».

Тож, за пропозицією пана Бабія, було створено комісію з представників громадськості, яка перевірить діяльність підприємства та шукатиме шляхи виходу з проблемних питань.

На звершення учасники зібрання запропонували заморозити підвищення цін на проїзд та встановити в автобусах компостери.

Остаточне рішення буде прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради. Сергій Бабій заявив, що всі пропозиції та зауваження обов’язково обговорять на виконкомі та запросять представників новоствореної громадської комісії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.