У Кам’янці-Подільському можуть підвищити ціни за проїзд в комунальному транспорті

В Кам’янці-Подільському 12 січня відбулись громадські слухання на тему підвищення цін на проїзд в комунальному транспорті. Мова йде про автобуси, що знаходяться на балансі КП «Комунтранссервіс». Підприємство має в своєму розпорядженні 9 великих автобусів, з яких 4 обслуговують пасажирів.

Як повідомила директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міськради Майя Гурська, востаннє вартість проїзду затверджувалась у 2008 році і становить наразі 1,5 грн. Згідно з розрахунками тих часів, вартість дизпального закладалась на рівні 7,25 грн. за літр. В 2014 році збитки «Комунтранссервісу» становили 500 тисяч гривень.

«Наразі економічно обґрунтована ціна на проїзд в комунальному транспорті становить 2 гривні 50 копійок», – заявила Майя Гурська. Також в планах чиновників розробити спільно з управлінням освіти 50% знижку для учнів шкіл.

Багато нарікань учасники слухань висловили стосовно «тіньових коштів»: кам’янчани стверджують, що водії не видають пасажирам квитків і гроші за проїзд можуть осідати в кишенях керівництва.

На цей закид заступник міського голови Сергій Бабій заявив:

«Ніхто в комунальних автобусах не може собі дозволити не «обілечувати» людей».

Тож, за пропозицією пана Бабія, було створено комісію з представників громадськості, яка перевірить діяльність підприємства та шукатиме шляхи виходу з проблемних питань.

На звершення учасники зібрання запропонували заморозити підвищення цін на проїзд та встановити в автобусах компостери.

Остаточне рішення буде прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради. Сергій Бабій заявив, що всі пропозиції та зауваження обов’язково обговорять на виконкомі та запросять представників новоствореної громадської комісії.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.