Майже рік громада Ізяслава не може продати поваленого Леніна через бюрократію

Майже рік громада Ізяслава намагається продати бронзову скульптуру Леніна, що була демонтована з центральної площі міста 21 лютого 2014 року, з метою придбання за виручені кошти необхідного обладнання для забезпечення потреб вояків 8-го окремого полку спеціального призначення (м. Хмельницький).

Про це  у “Фейбуці” написав Володимир Федотов, який звернувся до першого заступника голови Хмельницької ОДА Олександра Симчишина щодо прискорення вирішити це питання.

Незважаючи на рішення Хмельницької обласної ради від 26 лютого 2014 року «Про декомунізацію Хмельницької області», Ізяславська міська рада до моменту подачі колективної петиції, під якою підписалися 384 громадянина, спромоглася лише передати скульптуру на баланс комунального підприємства «Комуненерго»… Також місцеві депутати прийняли рішення і звернулися до управління культури, національностей та релігій ХОДА з проханням розглянути питання вилучення скульптури з переліку пам’яток, до якого Ленін, встановлений 1980 року, потрапив на підставі рішення 1972 року“, – зазначив пан Федотов.

У листі від 26 грудня керівниця управління культури, національностей і релігії облдержадміністрації Ірина Трунова зауважила, що “Міністерство культури на засіданні Експертної комісії з розгляду питань знесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України 24.12.2014 року підтримало пропозицію виключення пам’ятки (скульптури Леніна в Ізяславі – НГП) з переліку пам’яток місцевого значення”.

То скульптура вилучена з переліку пам’яток чи не вилучена? Як пояснити поведінку чиновників управління, які на пряме запитання вправляються в написанні обтічних відповідей? Прошу вас, пане Олександре, внести ясність обставин для позитивного вирішення питання продажу ізяславського істукана“, – написав Федотов.

1

2

3

4

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Дурдом!! як був так став ще більший!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.