Хто сидить у помічниках нардепів від Хмельниччини – Список

Офіційний сайт Верховної Ради “викинув” для загального доступу списки помічників усіх народних депутатів України.

Це стало можливим після підписання розпорядження Голови ВР Володимира Гройсмана.

Згідно з документом спікера парламенту, депутати зобов’язані оприлюднити декларації про доходи, а також щомісячно оприлюднювати списки своїх помічників.

Таким чином, стали відомі прізвища помічників нардепів від Хмельницької області. Зокрема, мажоритарник Віктор Бондар (191 округ) має в активі 4 помічників-консультантів: двоє утримуються за рахунок бюджету, двоє – на громадських засадах.

bondar

У нардепа від “Блоку Петра Порошенка” Михайла Гвоздьова нараховується 4 помічники: один має статус держслужбовця, один – за строковим трудовим договором на постійній основі, ще двоє – на громадських засадах.

gvozdev

Позафракційний політик-мільйонер Олександр Герега (192 округ) обзавівся справжнім “гаремом” помічників – йому допомагає здійснювати представницьку діяльність 17 осіб. Статус держслужбовця має одна людина, решта – на громадських засадах.

gerega

“Фронтовик” Олександр Ксенжук представлений 5 помічниками: двоє – на держслужбі, один – за трудовим договором, двоє – на громадських засадах.

ksenjuk

Депутат із групи групи “Воля народу” Сергій Лабазюк (188 округ) показав 9 помічників: чотири – сидять на бюджеті зі статусом держслужбовця, троє – працюють за трудовим договором, двоє – на громадських засадах.

labaziuk

“Порошенківець” Роман Мацола (190 округ) записав 5 помічників: двох – за трудовим договором, трьох – на громадських засадах.

matsola

Екс-мер Хмельницького і мажоритарник Сергій Мельник (187 округ) обмежився 3 помічниками: двоє – на держслужбі, один – на  громадських засадах.

melnykНардеп Володимир Мельниченко (193 округ) користується послугами 8 помічників: двох – утримує бюджет зі статусом держслужбовця, чотири -за трудовим договором, двоє – на громадських засадах.

melnychuk

Мажоритарник Андрій Шинькович (189 округ) розраховує на допомогу 13 помічників: троє з них мають статує держслужбовців, решта – на громадських засадах.

sh

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Ну то й що?А інформація де?

  2. і що з того? пишете всяку єрунду

  3. а что удивительного в том что депутат может иметь помощников, как изветсно ни имеют право иметь 29 на громадських засадах и 4 на зарплате

  4. А где герега взял денег миллионы расскажите.

  5. НУ ЧТО ПИСАКИ МОЛЧИТЕ А ГЕРЕГА СУКА ГРАБИЛ УКРАИНЦЕВ ВМЕМТН СО СВОЕЙ ЖЕНОЙ СУКОЙ.

  6. Ну і що?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.