Рівненський бізнесмен Червонюк “пройшовся” по податківцю Хмельниччини Зеленецькому. Податківець каже, що діяв законно

Працівники Рівненського льонокомбінату пікетували Державну фіскальну службу з вимогою скасувати  накладені на підприємство штрафи і проведення службової перевірки діяльності керівника фіскальної служби у Хмельницькій області Мар’яна Зеленецького.

Про це повідомляє 24 канал.

“Хмельницька податкова наклала невмотивовані штрафи. Мова йде про 130 тисяч гривень за нібито неповернення валютної виручки… Ми, українці, хочемо жити на власній землі і щоби ніяка сволота нам не заважала. Хабарів ніхто не носитиме”, – заявив власник підприємства Олег Червонюк.

Представники Рівненського льонокомбінату подали скаргу до Державної фіскальної служби та зустрілися із її керівництвом.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” виконувач обов’язків начальника фіскальної служби у Хмельницькій області Мар’ян Зеленецький повідомив, що його відомство діяло, відповідно до законодавства.

“Обласна фіксальна служба отримала від Нацбанку повідомлення про те, що підприємство Червонюка не закрило валютний контракт. Ми відреагували, донарахувавши 139 тисяч гривень штрафів”, – пояснив він.

Зеленецький нагадав, що минулого року Рівненський льонокомбінат намагався через суди притягнути до відповідальності начальника ДПІ у Хмельницькому Руслана Мединського. Тоді хмельницька податкова донарахувала 15 тис. грн пені за невчасну сплату коштів за обладнання. Як результат, Червонюк програв суди.

Зеленецький додав, що попередньо отримав підтвердження з Державної фіскальної служби України про те, що штрафні санкції з боку податкової області до Рівненського льонокомбінату, були законні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Так виручку валютну повернув чи ні? Якщо ні – тож не в кишеню Зеленецькому штраф…

  • Ви тільки погляньте на Червонюка! Та як можна так брехати???Та Червонюк перший КОРРРРУПЦІОНЕР на Хмельниччині,якого потрібно ізолювати від суспільства.Червонюк це ракова опухоль.
   ВОНО вирішило пристроїтися біля патріотів та борців проти корупції.
   ГАНЬБА ЧЕРВОНЮКУ-КОРУПЦІОНЕРУ!

   • Шановна, ракова пухлина – це такі безмозкі створіння як ти. Бо саме такими равликами найлегше можна керувати як заманеться. Тобі навіт невтямки, що корупціонером може бути лише чиновник. Не знаю, що там за історія з ДТП і знати не хочу, бо цієї теми воно ніяк не стосується. Але зате достеменно знаю як пресують кожного, хто намагається хоч пару гривень заробити і людям біля себе дати заробити. Живемо по-новому, а ця наволоч працює по-старому.

    • Ти не намагайся нам тлумачити про корупціонера-червонюка,який вій “борець із корупцією”!!!
     Усім відомо які “червонюки-бізнесмени,
     зарплата в конвертах…(поспілкуйся із робітниками почуєш багато цікавого) та інші махинації , добиваючись свого вони в прямому сенсі йдуть по трупах.
     А щодо ДТП, то якраз і там потрібно ГЛИБШЕ КОПНУТИ, аби побачити кто такий червонюк.

    • Ти хоть май сором – НЕ ГАНЬБИ ПАТРІОТІВ-УКРОПІВ!!!
     І ще, перед тим як на цьому сайті писати нісенітницю-НАВЧИСЬ ГРАМОТИ.
     Твій Червонюк-подстілка,яка звикла вирішувати всі питання ХАБАРАМИ,а тут зненацька став “борцем проти корупції”.

 2. Що один непорядний(син збив машиною насмерть молодого хлопця,а батько його прикриває від покарання),що другий(людина Гладуняка)-в податковій бере хабарі ,коли молоді люди гинуть в АТО.Обоє постійно порушують закон.Обох треба притягувати до відповідальності!!!

 3. а що Червонюк не став нардепом?

  • Тому, ДУЖЕ ну ДУЖЕ хотілося Червонюку Олегу стати депутатом ВРУ. Мав-би собі чоловічок ІМУНІТЕТ та жив і працював за своїми “ЗАКОНАМИ”.

 4. бля стільки грошей мав та ще від Петра йшлов а тут так…
  значить є люди які хочуть його бізнес собі

 5. От брехлива морда! Як жеж ж законно нарахував, якщо Державна фіскальна скасувала все, а цього злодія Зеленецького пообіцяли звільнити. На палю треба таких чиновників!

 6. Подивіться що в Києві сказали. А це чмо вибріхується і вкручується! Коли ж ви, скоти, вже нажеретеся? Скільки можна нашу кров пити?! http://ru.tsn.ua/ukrayina/predstaviteli-krupneyshego-trikotazhnogo-proizvodstva-ukrainy-piketirovali-fiskalnuyu-sluzhbu-408274.html

 7. Та вам ще не набридло, про те ДТП згадувати і вибори??? Людина намагається жити по справедливості,а більше ніж до аварії причепитися вам немає до чого.Таке могло статися з кожним, і відбіди ніхто не застрахований, а от попустити чиновників і виганяти корупціонерів чомусь не кожен рветься,а Червонюк цим займається.Чи видумаєте,йому більше немає що робити???Помиляєтеся, якби хоч хтось з вас на льонокомбінаті провів кілька днів, самі б зрозуміли як він тяжко працює і що це за людина.

  • СИРОТА та МАМОТЮК знову тролять-заробляють гроші бідолахи.
   Ви ще забули про ІНШІ ПРОБЛЕМИ ЧЕРВОНЮКА ! Зокрема, він ВИКИНУВ МАЛОЛІТНЮ ДИТИНУ ВЗИМКУ НА ВУЛИЦЮ із квартири.
   Цей червонюк–корупціонер тільки і ПРАЦЮЄ на ХАБАРІ для ПРОКУРОРІВ та СУДІВ!
   А ДЕРЖАВІ СПЛАТИТИ ВЧАСНО, СЛАБО???

 8. Радикал, звичайно ж є такі люди,які хочуть собі “на лапу ” від Червонюка, які хочуть мати долю від льоніказа те, щоб наші найкращі чиновники, які б мали допомагати то навпаки не “ставили палки в колеса”. То де в цій країні хороше майбутнє, якщо навіть підприємства, які намагаються відновити самі ж люди, хочуть то відібрати, то закрити. А горе – чиновника Зеленецького тра в шию гнати, падло продажне. Соромно за те, що після всього що нам довелося пережити за останні півтора роки не повиздихали ще такі сволоти,які хочуть красти,відібрати і підставити. Чесно, образливо,що хлопці там захищають Україну, воюють за честь та справедливість, а тут такі як Зеленецькій зажираються і далі хабарництвом займаються. Нахєр його……

  • Відправте Червонюка в зону АТО, може задумається над тим що ЖИТИ ПОТРІБНО ЧЕСНО!
   ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ!!!

 9. Молодці, льонокомбінатівці, що поїхали і дали прочухана їм всім. Можливо,хоч трохи зрозуміють, що люди зараз налаштовані на все що хоч, і нікого тепер не бояться. Якщо навіть незахищеними їдуть на схід, і воюють з сєпрарами. По логіці чиновникі якось мають допомагати нашим військовим, сприяти їх оснещенюю, або ж коштами накрали ж їх купу. Однак, нічого не роблять, а Червонюк якраз і допомагав якщо хто в курсі. Висновкі тепер самі робіть….

 10. Анонім, ахахахха а ти для кого тоді гроші заборляєш? Чи ти думаєш, що Червонюк нікому не подобається? Ти глибоко помиляєшся, подобається і ще й як,зважаючи на те , що на виборах за нього проголосувало більше ніж 17 тисяч рівнян. А на скільки мені відомо, тим дитям просто маніпулювали і крім алкоголіка там ніхто не жив. Доказів цьому багато. Навіть більше, люди просто хотіли нажитися за рахунок Червонюка, прикинувшись бідолахами, хоча насправді мають ще два будинки і квартиру.

  • А ти, яке маєш право рахувати ЛЮДСЬКІ будинки?
   Ти краше порахуй скільки Червонюк має бізнесів….?
   Як він платить людям зарплату ?
   Як сплачує ПОДАТКИ,….?

 11. Жодного компромату на Червонюка не існує, бо він – порядна людина! Тому, ці невдахи, єдине що можуть – маніпулювати суспільною думкою, використовуючи проступки його оточуючих. Поки не виріжемо всіх сепаратистів, які не дають можливість українській громаді розпізнати справжніх патріотів – не буде порядку в Україні!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.