У Хмельницькому волонтерки в легкому одязі за годину зібрали 2800 гривень

Сьогодні благодійний фонд “Волонтери Поділля” органузував акцію зі збору коштів на теплий одяг для українських військових в зоні АТО.

Активістки фонду та декілька хмельничанок, що долучились до акції після оголошення в соцмережах, у легкому одязі збирали гроші на центральній пішохідній вулиці Проскурівській.

“Так ми хочемо привернути увагу містян до цієї проблеми. Температура на сході України є нестабільною, вона коливається, там багато холодніше. Також акцією ми демонструємо підтримку і єдність з нашими військовими, чоловіками та братами, що зараз перебувають в зоні АТО”, – розповіла НГП одна з активісток Ганна Маєвська.

DSC_0551

DSC_0552

DSC_0566

DSC_0567

DSC_0570

Проте не всі хмельничани відгукувались на заклик волонтерок допомогти. Деякі байдужі проходили повз, навіть не бажаючи вислухати їх. Однак були і такі, що, помітивши волонтерок ще з далеку, одразу шукали свій гаманець.

“Загалом люди реагують по-різному. Якісь араби чистою українською мовою нам відповіли, що не розуміють, що ми їм кажемо. Але була одна бабуся, яка кинула п’ять гривень і сказала, що якщо це на армію, то вона не може не допомогти. Діти проявляють до нас велику цікавість і батьки вимушені їм пояснювати, в чому справа і тоді давати гроші, щоб діти кинули в скриньку. Ще багато хто нарікав, що ми такі роздягнуті і не дбаємо про себе”, – поділилась враженнями одна з волонтерок.

Загалом, участь в акції брало 12 дівчат. За годину на Проскурівській їм вдалось зібрати 2800 грн. Ці гроші будуть витрачені на теплий одяг для українських військових.

Усі фото Афіни Черкезової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.