Головного бютівця Хмельниччини мобілізували в АТО

53-річний депутат Хмельницької міської ради і керівник обласної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков одержав повістку у рамках четвертої хвилі мобілізації на схід України.

“Медичну комісія пройшов на рівні з іншими призовниками. Відчувається дух і патріотизм наших майбутніх солдатів. Якщо потраплю на фронт, то головне завдання буде – зберегти життя військовослужбовців”, – сказав він.

IMG_20150129_105312

Лесков додав, що розглядає можливість запропонувати 30-40 соратникам по партії, котрі входать до так званого обласного територіального батальйону “Батьківщина”, піти разом з ним захищати кордони України.

Довідка НГП. Валерій Лесков закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище, після закінчення якого служив у Німеччині командиром взводу. У 1986 році був направлений на службу в Республіку Афганістан, де приймав участь у 28 бойових операціях по знищенню бандформувань, за що нагороджений бойовими орденами та медалями.

З 1994 року до 1996 року — начальник артилерії полку Хмельницького. У 1996 році за особистим бажанням звільнений з лав Збройних сил України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. хоть там не пей валера

 2. і совісті вистачає таке белькотіти! ПОїдь сам туди, що, слабо? а писати – герой? Валерію! Вам – Ангела-охоронця і Божого благословення!

 3. “Для Лескова”, закрыл бы рот, херой… Удачи Вам, Валерий Олександрович, Вы настоящий офицер, всегда гордились Вами!

 4. “У 1986 році був направлений на службу в Республіку Афганістан, де приймав участь у 28 бойових операціях по знищенню бандформувань, за що нагороджений бойовими орденами та медалями” – ви б автори якось би трохи нейтральныше писалиб. Ці “бандформування” – це пуштунський рух опору радянській окупації. Росія зараз вторгається в Україну, як СРСР колись в Афганістан.

 5. Бережіть себе та своїх підлеглих

 6. Сумніваюся, що він буде на передовій

  • а ти не сумнівайся, а поїдь на передову і перевір. П…ть, не мішки носити…, розумнику

 7. Побачимо чи піде….

 8. Знаю що піде і що буде на передовій, але щодо першого коменту краще дослухатись, бо багато проблем на передовій саме через це.
  Всім хлопцям і дівчатам, чоловікам і жінкам на передовій побільше вдачі і нам усім перемоги.

 9. зачем пиаришься,Валера?

 10. Валерій Олександрович, нехай вас хранить Бог кожну секунду! Дякуємо вам, захоплюємось вами! Повертайтесь з перемогою живим,здоровим! Ангел-охоронець завжди поряд з Вами! Удачі і везіння Вам у всьому! Надійних людей поряд!

 11. А шо такок, новий вид піару на Ато ??? Ну да ж чкоро місцеві вибори, прикольноибуде трохи там посидіти а потім героїчно сісти в крісло мера! Валера молодец, дивить там не пропий все

  • Лескова в армію забрали на рік. Не встигне на місцеві вибори) а ти дешевий 3,14здун кузя. Попіаришся,Ю коли сам повістку з воєнкомату отримаєш. А отримаєш, як ти пишеш, чкоро)

 12. Валерий, мы с вами! Ангела-хранителя вам! Слава Украине!

 13. Лескову від цього призову немає ні політичної, ні фінансової вигоди. Статус учасника бойових дій і відповідна пенсія у нього вже є, бо служив в Афгані. На місцеві вибри він не попадає. А якщо й попав би, то на той момент буде стільки атошників, що виборці на це вже не клюватимуть. Так що ніякого піару. Інша справа, що армія це його рідне середовище і його туди тягне.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.