АТ “ІМЕКСБАНК” визнали неплатоспроможним. Що робити вкладникам Хмельниччини

Зважаючи на невідповідність діяльності АТ “ІМЕКСБАНК” вимогам банківського законодавства і нормативно-правових актів  Національного  банку України, невжиття банком достатніх і своєчасних заходів щодо усунення порушень, що стали підставою для віднесення його до категорії проблемних, відсутність розробленого АТ “ІМЕКСБАНК” плану фінансового оздоровлення, а також з огляду на фінансовий стан банку, Правлінням Національного банку України 26 січня 2015 року прийнято рішення про віднесення АТ “ІМЕКСБАНК” до категорії неплатоспроможних.

На підставі постанови Правління Національного банку України  виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі Фонд) прийнято рішення від 26.01.2015 № 16 «Про запровадження тимчасової адміністрації в АТ «ІМЕКСБАНК», згідно з яким строком на три місяці з 27.01.2015 по 26.04.2015 включно запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду.

На Хмельниччині станом на 1 січня 2015 року проводили свою діяльність 7 установ Імексбанку з обсягом зобов’язань за депозитами населення майже 80 млн.грн.  або 1,2% загального депозитного портфелю банківської системи регіону.

Про час  та  порядок виплат вкладникам АТ «ІМЕКСБАНК» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті АТ «ІМЕКСБАНК» —  www.imexbank.com.ua,  у  відділеннях Банку та в засобах масової інформації.

Довідкова інформація за номерами: 0 800-308-108 — «гаряча лінія» Фонду та 0 800-505-553 – інформаційний центр АТ «ІМЕКСБАНК».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.