Хмельничани задоволені послугами комунальної сфери – соціологічне дослідження

85% з опитаних хмельничан вірять у своє місто та пов’язують своє майбутнє з ним, при цьому кількість чоловіків та жінок однакова.

Такі дані наводить обласна організація “Комітет моніторингу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування” за результатами проведеного опитування, що є у розпорядженні “Незалежного громадського порталу”.

42% опитаних хмельничан так чи інакше задоволені послугами ЖЕКів,  проти 44% не задоволених.

jek

Найбільше задоволених своїми ЖЕКом у категорії 18-24 років (62%). Категорія 25-34 років найбільше не задоволена послугами ЖЕКів (58%).

55% знають про можливість створення ОСББ у своєму будинку, з яких процент, який готовий перейти на альтернативу ЖЕК становить 52%.

Майже 44% хмельничан так чи інакше задоволені станом централізованого опалення та гарячої  води в свої квартирі.

При цьому, найбільша частка задоволених по цьому показнику у категорії 65+ (70%), а найбільший процент незадоволених – в категорії 25-34 років (52%).

voda

Досить високим є показник задоволених хмельничан централізованим водопостачанням. Загалом 79%, з яких 53% дали впевнену позитивну відповідь без будь-яких сумнівів. При цьому серед задоволених чітка закономірність: чим старший хмельничанин – тим більше він задоволений водопостачанням.

Ще вищий показних задоволених мешканців міста з послуг вивезення сміття, це 82%, з яких 60% повністю задоволені цією послугою.

smittia

Окремим питанням стояло проведення сортування сміття. 30% заявили що проводять сортування сміття (скло, пластик, папір, органічні відходи). При цьому найбільше сортує сміття вікова категорія 35-44 роки (41%), найменше 65+ років (7%). Серед причин відмови від сортування сміття називають відсутність, або недостатню кількість сміттєвих баків для відсортованих відходів.

Серед опитаних, високий показник задоволених перевезенням тролейбусами та автобусами КП «Хмельницькелектротранс» (55%).

Найбільше користуються тролейбусами та автобусами в категорії 18-24 роки (92%). Більші показники користування даним видом транспорту тільки серед опитаних в категорії 65+ (100%), які, крім того, є найбільш задоволені цією послугою (81%).

Серед тих пасажирів, які користуються тролейбусами і автобусами 22% не задоволені якістю, однак змушені ним користуватися. Серед головних проблем тролейбусного транспорту була названа їх недостатня кількість, особливо в ранковий період.

В порівнянні з тролейбусами, вищий загальний показник задоволених пасажирів, які користуються маршрутними таксі, майже 64%, не задоволених 20%, не користуються 16%.

48% пенсіонерів в категорії 65+ не користуються маршрутними таксі. Найбільше задоволена маршрутками категорія 18-24 років (79%).

Серед причин  незадоволення маршрутними таксі названа висока ціна. Як приклад наведена Одеса, де ціна на маршрутне таксі тих самих 3 гривні, але відстань маршруту значно довша.

Довідка НГП. Опитування було проведене у Хмельницькому протягом 22 грудня 2014 року- 10 січня 2015 року. Вибірка: 215 респондентів, репрезентативна за ознаками віку, статі,мікрорайону проживання. Теоретична похибка – 3,2%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. дані не достовірні, вибірка помилкова

  • Вы не в теме. Эти мониторинги делаются за грантовые деньги, никаких подделок быть не может, денег не дадут. А вообще-то чего там. В Хмельницком в отличие от многих городов с горячей водой хорошо, с холодной тоже, с теплом нормально, дороги посыпаются в мороз, ремонтируются. Дворничиха двор убирает всегда. Составляющие тарифа за квартрлату висят внизу в подъезде на доске объявлений. Чего еще надо? Нормально

   • Согласен! в городе у нас более менее порядок, а по поводу опроса то действительно спрашивали, меня опрашивал парень на озерной, было дело вот только хочется чтоб городские власти обратили внимание на качество предостволении услуг КП, а в целом ппойдет

 2. З новими майбутніми цінами на газ (320 баксів зажравшийся нафтогаз) це не надовго

 3. стаття це заказуха тому що якість нульова і ніхто ніц не робить. комунальники не готлві ні до зими ні до літа.

 4. А спецкомунтранс і міську раду можна притягати до відповідальності, оскільки в рішенні міської ради відстунє посилання на підвищення цін у 2014 році, яке затверджено сесією у тому році.
  питання чим зараз займаються ті так звані ради майдану?
  чому не захищають людей?

  • Во нашел проблему. Мусор стоит 4 грн. с человека в месяц. Куда уже ниже. Сегодня бензина сколько надо купить чтобы повывозить все что мы навалим. Не ну я объективно говорю, разве нет? Кто бы согласился за такие деньги мусор вывозить если бы открыл такой бизнес? Да никто. Увеличил бы плату минимум в 10 раз. Легче всего требовать чтобы цены не повышали. А если с полшьзой для дела думать надо и расчитывать и самое главное НЕ МУСОРИТЬ! Это уж может каждый!

 5. Брехня брехнёй погоняет!Кого и где спрашивали,и кто дал плюс ЖКХ?Самое худшее что у нас есть.”Бабла” много даём,а работа нулевая!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.