Громада виступила проти реорганізації шкіл Хмельницького району

Мешканці села Черепова Хмельницького району вимагають не допустити реорганізації місцевої ЗОШ I-II ступенів у ЗОШ I ступеня.

Таке звернення одержав депутат райради Андрій Кріль.

У листі наголошується, що це питання не пройшло обговорення на рівні сільської ради та не враховувался думка педагогічного і батьківського колективів.

Черепова-8

Черепова

“Хмельницька районна державна адміністрація “під шумок” вирішила протягнути це питання, повторюючи помилки попередники і забувши, що від цього насамперед страждатимуть діти. Адже не дорочним є підвезення дітей дщо найближчого закладу, зокрема, Іванковецького НВК, оскільки стан доріг знаходить у жахливому стані. Особливо у зимовий період, коли дороги замітає і вони не чистяться”, – вважають заявники.

У коментарі НГП депутат Андрій Кріль зазначив, що 8 квітня тема реорганізації 7 шкіл Хмельницького району звучала на сесії райради. Разом з тим, депутати вирішили відправити це питання на доопрацювання.

Черепова-7

Як писав НГП, Хмельницька райдержадміністрація та відділ освіти запропонував депутатам ради через сесію понизити ступені 9 школам:  Кудринецької ЗОШ I-II ступенів, Шпичинецької ЗОШ I-II ступенів, Бахматовецької ЗОШ I-II ступенів, Печеської ЗОШ I-II ступенів, Череповецької ЗОШ I-II ступенів Терешковецької ЗОШ I-II ступенів, Гнатовецької ЗОШ I-II ступенів, Миколаївської ЗОШ I-III ступенів, Гелетинецьої ЗОШ I-III ступенів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Люди не розуміють що реорганізація в край не обхідна. Школи будувалися у радянські часи коли іхне наповнення учнями було більше як 100% але зараз у школах кількість учнів скоротилась на 60-70% а утримувати ці заклади мало того опалювати по 12 грн. За куб газу не має сенсу.

  2. та все люди розуміють, просто є тупий депутат Заєць з Народного фронту, в якого через півроку вибори. Він 5 років нічого не робив, тому треба попіаритися, бо знов хоче бути депутатом

  3. Головне результат ! все ж вдалося зберегти ті школи які хотіли скоротити, і діти будуть далі ходити у свою школу. Молодці всі і депутати і люди які стали на захист своїх інтересів, і батькам не треба думати куди б далі і в які школи відправляти дітей.

  4. всеодно треба об”єднувати громади і школи в тому числі. бюджет не витримає якщо на кожній вулиці треба буде тримати школу, треба щоб молодь залишалась в селі, щоб збільшувалась кількість дітей і щоб якість викладання була сучасна. а так…. в перспективі найближчій цього не видно, на жаль чи ні. час змінює життя і це треба розуміти, особливо вчителям.

  5. Почему публично не выступает пан Фасоля

  6. Тоді для чого він потрібен?

  7. попробуйте найти фасолю в рабочее время.то он есть где-то но где-неизвесно…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.