Рятувальники Хмельниччини продовжують виконувати завдання у зоні АТО

Державна служба України з надзвичайних ситуацій у взаємодії з місцевими органами влади від початку введення на території Донецької та Луганської областей режиму надзвичайної ситуації та режиму підвищеної готовності на всій території країни продовжує виконувати ті завдання, що були покладені на неї Урядом України для гарантування безпеки громадян.

З вересня минулого року і до сьогодні відбулося вісім ротацій особового складу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області в зону антитерористичної операції. 42 рятувальники Хмельниччини на чотирьох одиницях спецтехніки у Донецькій та Луганській областях виконували роботи з інженерно-технічного облаштування оборонних рубежів, відновлювали життєзабезпечення міст та прилеглих територій, а також аварійно-рятувальні роботи.

У складі Зведеного аварійно-рятувального загону Донецької області ДСНС України піротехніки відділення підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення на двох спеціальних автомобілях очищали від вибухонебезпечних предметів водні акваторії. Зокрема, під час обстеження водосховища Слов’янської ТЕЦ на площі 4,7 га виявили, підняли на поверхню та передали для знищення 39 мінометних мін калібру 120 мм та два реактивних снаряди до БМ-21 «Град». Обстежуючи Сіверсько-Донецький канал виявили 28 мінометних мін калібру 120 мм.

ДСНС України розроблено План гуманітарного розмінування місцевості Донецької та Луганської областей на 2015 рік. Орієнтовна площа територій, що потребують розмінування, становить близько 7 тис. кв. кілометрів. Для постійного виконання завдань із розмінування з березня по листопад 2015 року з урахуванням ротацій до виконання заходів залучатиметься до 500 чоловік особового складу. За оцінками піротехніків Служби, кількість вилучених боєприпасів під час виконання робіт із розмінування впродовж 2015 року на цих територіях складатиме орієнтовно 70-75 тисяч одиниць.

IMG_20140822_113401

У липні 2014 року в звільненому від терористів Слов’янську працювала група психологів ДСНС України, зокрема й психологи Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, які надавали кваліфіковану екстрену психологічну допомогу в приміщеннях міської Ради, пенсійного фонду, відділах соціального захисту, житлово-комунального господарства, а також відвідували мешканців, аби допомогти їм швидше адаптуватися до повоєнних умов проживання. Крім того, з 27 липня до 24 серпня минулого року в Лисичанську, Сєверодонецьку, Кремінній та Рубіжному Луганської області працівники пункту охорони здоров’я Аварійно-рятувального загону спецпризначення у складі Зведеного загону надавали медичну допомогу піротехнічним відділенням, а в Лисичанську – населенню.

P1550770

Рятувальники працюють злагоджено і готові реагувати на можливі надзвичайні ситуації, для цього роблять все можливе, аби гарантувати безпеку громадян.

ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Так то воно так, рятувальники молодці але і тут наші керівники зуміли витиснути кучу бабла “кому война кому мать родна” так начальник АРЗ СП під керівництвом Болібруха прикарманили чи мало ПММ, методом списування його на АТО, схема така техніка яка працює чи працювала в зоні АТО по документах заправляється на весь маршрут та на весь час роботи а на справді ПММ видається лише в один бік. Зі слів працівників АРЗ СП які побували в зоні АТО вони самі не рідко ходили та жебрикували щоб дістати ПММ для техніки. Слава нашим керівникам які приросли до своїх кабінетів навіть в той час коли їх відсторонено від виконання обовязків.

    • Так не можна робити. Життя пред”явить рахунок за недобрі справи. Часто цей рахунок непідйомний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.