На центральній вулиці Хмельницького стихійну торгівлю все-таки зачистили

Сьогодні зусиллями міліції біля зупинки «Філармонія» (вулиця Кам’янецькка) стихійна торгівля була згорнута.

Деякі продавці, як і раніше, намагались чинити опір, але з рештою навіть найзапекліші з них забрали свій товар. Від зупинки до вул. Маяковського тротуари очистились від нелегальної торгівлі. За словами міліціонерів, тиждень роботи дав результат: торговці бачать ланцюжок міліціонерів і вже не намагаються розкладати товар на землі.

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Покупці реагують по-різному. Одні обурюються, інші дякають міліції за звільнення тротуарів.

Проте від зазначеної вулиці до комунального ринку «Ранковий», там де не має постів міліції, торгівля все ще процвітає. На самому ринку продавців сільгосппродукції стало значно більше. Домашнім м’ясом та молоком торгували навіть у проходах між кіосками.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. сьогодні зачистили, завтра повернуться, 50 міліціонерів там щодня будуть стояти

 2. За пару дней всё вернётся назад.Так что не радуйтесь.

 3. Я думаю шо надалі будуть виписувати штрафи і вилучати товар. Тільки дурень там залишиться стояти якщо кожен день буде отримувати штраф або конфіскацію товару, краще заплатити 10-13грн. і спокійно торгувати на “Ранковому”.

 4. Если бы вовремя зачистили быдломайдан …..

 5. Таки зачистили! Таки молодці! Так тримати! Досить гадити на тротуарах! Торгівля на ринку!

 6. А ще зачистити всіх бомжів: бажано в газові камери. Зачистити циганів в концтабори. Жидів -в гетто. Старих і немічних, хворих–теж варто ЗАЧИСТИТИ. Тоді залишиться молоде, здорове Українсьек суспільство. Право на життя мають лише багаті та здорові люди. Забитому селу-не місце на Хмельницьких тротуаоах. ПРАВИЛЬНОЮ ДОРОГОЮ ЙДЕТЕ, ТОВАРИШІ!

  • Ви шо з москви пишете, чи кисельовим обкурилися? Хочете продавати де Вам заманеться, то може кваритиру бомжам віддасте, бо їм треба? Ваша логіка і істерика неправильні. Є місця для торгівлі. Біля крамниці одні перекупники з ринку на Купріна, всі це знають.

  • Зачистили ще і алею біля продовольчого ринку!!! тільки у нас виникає запитання– чому не чіпають валютчиків які постійно крутяться біля базару !! простих бабусь ганяють а їх ніби не бачать !!! вибіркове в нас виходить зачищення!!!

 7. Зачистили ще і алею біля продовольчого ринку!!! тільки у нас виникає запитання– чому не чіпають валютчиків які постійно крутяться біля базару !! простих бабусь ганяють а їх ніби не бачать !!! вибіркове в нас виходить зачищення!!!

 8. Жалюгідне видовище. Кожного дня йдучи на роботу змушена спостерігати цю вакханалію влади. Гонять бабок як злочинців, причому нічого не зроблено для встановлення порядку на ринку “Ранковий” .Там не те, що не має де пройти – не має де стати! Тиснуться люди з тим молоком по кутках горе-базару, ставлячи продукцію на землю проходів.Бо більше немає місця. Все законно? Магазин “Крамниця” роками працює без касового апарату. В жодному відділі цього магазину, вам НІКОЛИ не дадуть чек. Де закон та міліція у цьому випадку?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.