На Хмельниччині службу по боротьбі з економічною злочинністю скорочено на 50%

Штат служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України у Хмельницькій області скорочено на 50%.

Про це у “Фейсбуці” написав начальник обласної міліції Микола Семенишин.

“Зі 116 працівників по області залишилось лише 58, тобто підрозділ скоротили на 50%. Скорочення відбувалося з дотриманням усіх норм трудового законодавства – працівників, як належить, заздалегідь попередили про скорочення, дали можливість підшукати інше місце роботи”, – зазначив він..

Головний міліціянт області запевнив, що спражніх фахівців своєї справи зберегли в системі МВС – їм запропонували посади в інших підрозділах міліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Як мені подобається ця “показуха” – прийшов, і одразу скоротив, але ж все згідно Закону!!!!! 17 березня призначений, а 15 квітня відрапортував, та якщо і по закону, то на оповіщення про звільнення працівника надається строк не менше 2-ох місяців (492 КЗпП).
    Головний міліціянт області запевнив, що спражніх фахівців своєї справи зберегли в системі МВС – їм запропонували посади в інших підрозділах міліції – так, дійсно зберегли – у одного батько директор базару, інший красується годинником понад 20 тис. грн і авто у чверть мільйона гривень. Ось де професіоналізм! Ось де люстрація! Ось де чесність і прозорість у роботі МВС! Про які реформи, йде мова? І з вулиці не набереш працівників – тому що вони “нульові”. Тут вихід один – до кожного з керівника приставити людинку на кшталт Сашка Білого з АК-74.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.