У 2014 році нардеп Лабазюк обзавівся хатинкою за 2,3 млн. грн – декларація

У 2014 році народний депутата України Сергій Лабазюк (188 виборчий округ) задекларував 3 млн. 388 тис. грн сукупного доходу.

Копія декларації розміщена на сайті Верховної Ради.

Фото ipress.ua

Фото ipress.ua

Згідно з документом, заробітна плата політика становила 168 тис. грн; сума зароблених дивідентів, процентів – 34 грн; дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна – 3,2 млн. грн.

У минулому році молодий нардеп купив житловий будинок площею 658,1 кв.м за 2 млн. 300 тис. грн. Також у його власності знаходиться Mercedes-Benz S 63 АMG, 2011 року випуску. Ще Лабазюк орендує Land Rover, Range Rover, 2011 року випсуку.

На банківські рахунки політик поклав 94 тис. 886 грн. Ще 4,5 млн. грн ним вкладені як розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства.

Крім цього, сім’я декларанта за 2014 рік заробила 37,8 тис. грн. На сім’ю Лабазюка записані земельна ділянка площею 900 кв. м і житловий будинок 348,1 “квадратів”.

У власності сім’ї політика є автомобіль BMW Х6, 2012 року випуску.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. як так можна триндіти, на державних дотаціях вкрав 200 мільйонів, а заробив 3? брехуй і злочинець

  2. Ха а ти доведи це!!! Є кримінальна справа або рішення суду ?????
    Не пойман не вор !!!!

  3. Ну в чому проблема??? Чувак працює в Аграрній сфері ще до депутатства, заробляє гроші і ще й громаді допомагає…В чому ж негатив????? Вміє заробляти і працює…

  4. С. Лабазюк хоч і багата людина але при цьому допомагає громаді. А ви писаки майдануті спитайте в сабія що він зробив для громади. Сабій майстерно понакрадав землі і продавав посади голів держадміністрацій. Краще такий багатий С. Лабазюк чим всякі упороті з майдану міщуки, скоробагаті і найбільший майданутий “шедевр” алкоголік-сабій.

  5. АЛІМ – ТИ МУДАК!!!

  6. Тут справа не в Лабазі, а в тому бидлі. що за нього голосувало. Нагадаю. що він голосував за диктаторські закони і був у коаліції Януковича

    • А до чого привела твоя теперішня кааліція ? До знищення 50 тисяч народу, до розвалу країни, до голодомору і холодомору по жидівськи. При янику хоч опозиція була а при свядомитах навіть опозиції немає, при янику якшо і саджали в тюрми то хоч невбивали а при теперішніх нациках фізично вбивають опонентів. Ви бидло свядомити привели ще гірших уродів до влади чим ті шо були. Чого ж ти свядомите ще живеш серед ХМЕЛЬНИЧАН яких ти називаєш бидлом. Давно пора чухати тобі звідси. Для свядомих скоро в аптеках почнуть продавати заспокійливі “Свядомин”. Так шо пакуй чемодан, ввокзал, галичина. Там якраз вся така гниль як ти з чорним піднебінням. Чухай гнидо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.