У I кварталі бюджет Хмельниччини на 51% наповнили малі та середні підприємці

У першому кварталі поточного року скарбниця Хмельницької області поповнилась на 912 млн. грн, що на 215 млн. більше за аналогічний період минулого року.

Половина всіх бюджетних коштів надійшла від малих та середніх підприємців. При цьому малий бізнес сплатив 226 млн. грн, що на 24% більше, ніж у попередньому році. А середній 240 млн. грн. – на 14% більше. Платники єдиного податку внесли в бюджет 67 млн. грн, це на 46% більше за 2014 рік.

Такі цифри сьогодні на засіданні регіональної ради підприємців Хмельницької області оголосив голова Хмельницької ОДА Михайло Загородній.

Малих та середніх підприємств в нашій області 9 тис. 500. Вони забезпечують 99,9% від усієї економіки краю. Ще 60 тис. 700 осіб мають статус фізичної особи – підприємця.

У малому та середньому бізнесі на Хмельниччині задіяно 89,4% всіх працюючих. В цілому в державі цій показник становить 67,8%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Взагалі це дуже дивно. В умовах коли товар лежить нікому не потрібний на складах. Люди без грошей. А молдаван і білорусів вже років 10-ть як відлякали міські неадеквати.

    Виглядають ці цифри м’якокажучи висмоктаними з пальця.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.