В Кам’янці-Подільському накрили підпільний гральний заклад

Сьогодні в центрі Кам’янця-Подільського працівники міськвідділу міліції виявили незаконний гральний заклад. В приміщенні знаходилось 37 комп’ютерів для азартних ігор.

Чоловік, який назвався представником власника, доводив, що це Інтернет-кафе і його діяльність цілком законна. Також він стверджував, що це приватна власність і право на зйомку журналістам ніхто не давав.

«Наступного разу буде по-іншому: ми просто подамо на вас позов і у вас не буде часу на роботу», – заявив так званий представник власника.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Не зміг він відразу надати правоохоронцям і ліцензію на продаж слабоалкогольних напоїв: спочатку обіцяв привезти завтра, а потім за кілька годин.

Заступник начальника, начальник кримінальної міліції Кам’янець-Подільського МВ УМВС Олександр Кулько заявив, що міліціонери вже розшукують власника закладу.

«В ігровому залі були присутні клієнти, які грали на цих комп’ютерах. Зараз проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню власника ігрового залу та слідчі дії щодо визначення кваліфікації (правопорушення, -НГП)», – повідомив Олександр Кулько.

Також він додав, що працівники міліції будуть і надалі «виявляти такі тіньові зали і порушувати кримінальні провадження, розслідувати їх та направляти до суду».

Нагадаємо, що нещодавно тимчасово виконуючий обов’язки начальника Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Володимир Калашнік заявляв, що «в місті є досить багато роботи в сфері корупції, грального бізнесу та обігу наркотиків».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Працівники міліції будуть і надалі «виявляти такі тіньові зали і порушувати кримінальні провадження, розслідувати їх та направляти до суду».)))))). Можна подумати , цей заклад вчора відчинився, так само , як вони будуть шукати власника. ))))))))) Ніби, це якийсь Вася-Петя з Параівки його “тримаэ”.

  2. А кто будет работать за те гроши да ещё и с таким отношением скотским к личному составу?????????

  3. А вже за 2 дні цей зал продовжив свою роботу

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.