В Кам’янці-Подільському є досить багато роботи в сфері корупції, грального бізнесу та обігу наркотиків – т.в.о. начальника міліції

В Кам’янці-Подільському є досить багато роботи в сфері корупції, грального бізнесу та обігу наркотиків.

Про це під час зустрічі з представниками ЗМІ заявив т.в.о. начальника міськвідділу міліції Володимир Калашнік.

За його словами, вже незабаром відбудеться переатестація працівників місцевого Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків. Наразі проходить процес збору інформації про шляхи виготовлення та розповсюдження наркотичних речовин.

Не оминув правоохоронець і теми незаконного грального бізнесу в Кам’янці-Подільському. Володимир Калашнік повідомив, що роздав своїм підлеглим анкети, де просив вказати можливі місця розташування гральних закладів. За попередньою інформацією, вже відомо про 7 ймовірних підпільних закладів.

Для того, щоб краще ознайомитись з ситуацією в місті, начальник міськвідділу пообіцяв запровадити для керівного складу міліції «патрулювання за рахунок вільного часу». Це дозволить оперативніше моніторити як роботу дільничних та патрульних правоохоронців, так і стан справ у місті загалом.

Розповів головний міліціянт міста і про свої доходи. Так, за минулий рік, перебуваючи на посаді начальника Новокаховського міськвідділу міліції, пан Калашнік заробив близько 84 тис. гривень. В своєму розпорядженні також має земельний пай на 3,7 га, 3-ох кімнатну квартиру в рідному місті Бар (Вінницька область), 2-ох кімнатну службову квартиру в м. Цюрупинськ (Херсонська обл.) та автомобіль Toyota Camry, 2005 року випуску.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. цей міліціонер наведе порядок у Кам‘янець-Подільському!!! Побільше б таких рішучих і порядних міліціонерів! Успіхів!!! Ми на вас надіємся, не підведіть.

  2. «Патрулювання за рахунок вільного часу» – це значить що тепер всі більші-менші по посаді міліціонери Камянця будуть цілодобово снидіти на роботі, їх не побачить сімя, діти, будуть скандали в сімях. Я як дружина працівника правоохоронних органів перша прокляну такого начальника.

    • а в важкий час попрацювати на Батьківщину слабо? чи чоловік-мент потрібний тільки для того щоб мзду додому носив? а на рахунок проклять – дуже швидко вертаютья, чи варто?

  3. Шановні і дорогі “громадяни”: патрульний та патріот, а може це й один такий свідомий, патріотичноналаштований мешканець міста (так як фантазії не вистачило “обізватись” тобто виставити нік-нейм хоча б з різних літер української абетки). Ви (ти) прислухайтесь (-ся) до себе!!! За останні 10 років скільки таких рішучих начальників МВ змінилось? А яке КПД, або що після них залишилося? Якщо вам (тобі) відома робота міліції, якщо ні то доведу – у міліції згідно чинного законодавства має бути запроваджений 8-ми годинний робочий день, крім того приписуються чергування та окремі випадки відпрацювань. МВ працює (служить) у дві зміни (пояснюю доступною мовою). Вдень працюють слідчі, інспектори, розшук, а коли завершується їх робота на службу заступає патрульна служба, яка й охороняє наш з вами (тобою) сон. Отже давайте повернімось до слів нашого ТВО начальника МВ – «патрулювання за рахунок вільного часу». Це дозволить оперативніше моніторити як роботу дільничних та патрульних правоохоронців. З його слів виходить, що керівництво МВ – начальник і його зами як в день так і вночі ніяк не задіяні, а іншими словами кажучи отримують близько 5-6 тис.грн в місяць тільки за те що вони такі є гарні ще й при погонах.
    А Вам, пані Віто, я щиро співчуваю і абсолютно впевнено Вас підтримую!!!!!!!!
    P.S. патріот і патрульний повиймайте (вийми) свій “шершавий” з одного секретного місця ТВО, а якщо вже й дійсно такий патріот добровольчі загони, територіальні батальйони ЗСУ та МВС чекають тебе (вас) в зоні АТО!!!!!! Щасти вам люди, з наступаючим вас великим православним святом! І мирного вам неба!

  4. Понимаю каждого из пользователя, который оставил тот или иной комментарий под статьёй. Кто прав, кто виноват не мне судить, но о доблести некоторых представителей правоохранительных органов наслышана да и не только наслышана, но и увидела. Чтобы не быть многословной о методике проведения “патрулирования”, которое состоялось 9 апреля двумя “богатырями” горотдела на совершенно непримечательном служебном автомобиле да ещё и на служебных номерах. Может цель нового начальника и благородна, но “старые кадры” уничтожат всё в зародыше. Удачи Вам товарищ Калашник В. во всех Ваших начинаниях как в борьбе с внешним и внутренним врагом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.